Kurumsal Zirai Drone Platformları

YENİLİKÇİ YATIRIM.
YÜKSEK VERİM.

Havadan Tarım Yönetim Platformları, Günümüz Ziraii liderlerinin vazgeçilmez araçlarından biri.

Agras T10 Zirai Drone

Dijital Tarım için Yeni Bir Amiral Gemisi


Yeni Çiftçiler için İdeal Drone

DJI Agras T10, her büyüklükteki ve ihtiyaçtaki tarım alanlarına son derece kompakt ancak güçlü bir hava çözümü getiriyor. 8 litrelik bir tank ve 5 metreye kadar püskürtme genişliği, uçağın saatte 15 akreye kadar yol kat etmesine olanak tanır.[1]Katlanır kafes yapısı sağlam ve güvenilirdir, verimli katlama ve açma, rahat taşıma ve kolay geçişler sağlar.

Hafif ve Kullanışlı

Bir karbon fiber kompozit gövde, Agras T10'u hem hafif hem de güçlü tutar. Ayrıca daha rahat taşıma için %70 oranında katlanabilir. Pil ve tank, yeniden doldurmayı daha verimli hale getirmek için hızlı bir şekilde takılıp çıkarılabilir.

Daha Kolay Uçuşlar için Otonom Fonksiyonlar

Uçak bir düğmeye basarak havalanıyor. Otonom planlama ve otomatik kenar süpürme, kapsamlı püskürtme kapsamı ve zahmetsiz çalışma sunar. T10 ayrıca standart olarak santimetre hassasiyetinde konumlandırmaya sahip bir RTK modülü ile birlikte gelir. Yeni DJI Tarım uygulaması, daha sorunsuz bir sistem deneyimi ve daha sezgisel kullanım sağlar.

Hassas Püskürtme, Fazlalık veya Sızıntı Yok

Agras T10, dakikada 2,4 litreye kadar çıkış hızına sahip dört nozullu bir tasarıma sahiptir. Çift kanallı bir solenoid akış ölçer, eşit püskürtme için nozulları kontrol eder ve pestisit püskürtme için kritik olan hassas hacim kontrolü.

Küresel Radar Sistemi ile Kör Noktaları Ortadan Kaldırın

Küresel radar sistemi, toz ve ışık girişiminden bağımsız olarak tüm ortamlarda, hava koşullarında ve görüş açılarında engelleri ve çevreyi algılar. Otomatik engellerden kaçınma ve uyarlanabilir uçuş işlevleri, çalışma sırasında güvenliğin sağlanmasına yardımcı olur.

Gelişmiş Farkındalık için Çift FPV Kamera

Çift FPV kamera ile donatılmış Agras T10, net ön ve arka görüş sağlar ve uçağı uçuşun ortasında döndürmeye gerek kalmadan uçuş durumunu kontrol etmenizi sağlar. Ve parlak bir projektör, uçağın gece görüş yeteneklerini iki katına çıkararak daha fazla gece operasyon olanağı yaratır.

Uzun Süreli Hizmet için Tasarlandı

Agras T10 kontrol modülü, daha fazla dayanıklılık için tamamen kapalı bir yapıya sahiptir. Tüm kritik bileşenlerin üç koruma katmanı vardır ve IP67 derecelidir. Pestisit ve gübrelerin uzun süreli kullanımı ve toza ve korozyona dayanıklı olması için idealdir.

Ultra Parlak Ekran
Üstün Kontrol

Güncellenmiş bir uzaktan kumanda, önceki nesle göre %67 daha fazla, 5 km'ye kadar mesafeden kararlı görüntü aktarımını destekler.[3]Parlak 5,5 inç ekran, zorlu aydınlatma koşullarında bile net görseller sunar. Daha fazla üretkenlik için, bir uzaktan kumanda aynı anda birden fazla drone çalıştırabilir. Standart RTK yüksek hassasiyetli konumlandırma modülü, santimetre düzeyinde operasyon planlaması sağlar. Ek geliştirmeler arasında daha güçlü sinyal, parazit önleme ve çalışma kararlılığı bulunur. Yeni DJI Tarım uygulaması, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi ve daha sezgisel kullanım sağlar.

Sürekli Çalışma için İki Pil + Şarj Cihazı
1.650 dönüm için 1.000 döngü

Daha az destekleyici bileşene ihtiyaç duyulduğundan Agras T10'un taşınması daha kolaydır. Yeni tasarlanmış bir akıllı pil, 1.000 şarj ve 1.650 akre uçuş için 1 yıllık garanti kapsamındadır; bu ultra uzun hizmet ömrü, işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Şarj istasyonu ve akıllı şarj merkezi, bir pili 10 dakikada şarj edebilir ve yalnızca iki pil ve bir şarj cihazı ile sürekli çalışmaya olanak tanır. Standart güvenlik kutusu, pil güvenliğinin sağlanmasına ve ekipmanın kolay saklanmasına yardımcı olur.

DJI Agras T10 Akıllı Uçuş Bataryası

9.500mAh Akıllı Uçuş Bataryası, 1.000 döngü ürün garantisine sahiptir.[4] Soğumaya gerek kalmadan anında şarjı destekler, devre kartı seviyesinde saksı koruması ve su ve korozyona karşı direnç.

DJI Agras T10 Akıllı Batarya İstasyonu

T10 Batarya İstasyonu, 3.600 watt şarj gücü sağlar ve bir pili 7 dakikada şarj edebilir. Ayrıca, çift kanallı alternatif şarjı destekler. Daha güvenli çalışma için güç uyarlaması.

T10 Yayma Sistemi 3.0
Hızlı anahtarlama ve verimli yayılma

Agras T10, sadece üç dakika içinde bir serpme sistemine geçebilir. 8 kg kapasite ve 7 metreye kadar yayma genişliği[4]14 dönümlük bir saatlik üretkenliği destekler.[5]Aynı zamanda gerçek zamanlı ağırlık izlemeyi destekler ve daha doğru dolum uyarılarına izin veren bir dönme önleyici sensöre sahiptir. Bu sistem aynı zamanda gerçek zamanlı ağırlık izlemeyi destekler ve daha hassas dolum uyarılarına izin veren bir dönme önleyici sensöre sahiptir. T10'un genel IP67 su geçirmezlik derecesi, onu gübre, tohum ve yem püskürtmek için yıkanabilir ve korozyona dayanıklı hale getirir. Dijital tarım çözümleriyle birlikte kullanıldığında, Agras T10 değişken serpme uygulayarak verimi artırırken gübre kullanımını azaltır.

Bulut Tabanlı 3D Tarım: Dijital Tarım Burada

Akıllı Tarım Bulut Platformu ile kullanıcılar, akıllı uçuş yolları oluşturmak için meyve bahçesi ve tarım arazisi senaryolarının bulut tabanlı haritalanmasını gerçekleştirebilir. Bu platform, tarlalarda devriye gezmek, büyümeyi belirlemek, hastalık veya zararlıları izlemek ve tarımsal koşulları verimli bir şekilde izlemek için bir AI tanıma sistemi ile donatılmıştır. Bu sistemi DJI P4 Multispectral ile eşleştirmek, kullanıcıların otomatik olarak oluşturulan bir tarım arazisi reçete haritasına göre belirli değişkenlere dayalı çözümler uygulamasına olanak tanır.DJI Orjinal ürün güvencesiyle


Çiftçiler nesiller boyu mahsüllerin verimsizlik veya hastalık belirtileri için tarlalarını yürüyerek el ile kontrol ettiler. Bu geleneksel emekle gerçekleştirilen yöntem yoğun zaman alır ve ürün kanopileri kalınlaştığında zor olabilir. Zirai Drone kullanımıyla bu işlemler oldukça kolaylaşacaktır.

DJI Phantom serisi ile çiftçiler, bitkilerini geniş alanlarda değerlendirebiliyorlar ve aynı anda bitkileri ve zamanı daha iyi yönetmelerine yardımcı olan bitki haritaları oluşturabiliyorlar. Phantom serisi Dronelar son derece kolay taşınabilir ve endüstri lideri uçuş zamanlarına sahiptirler. Kutudan çıktığı gibi kullanıma hazır olan Phantom serisi analiz için gerekli olan net ve detaylı görüntüleri 12 megapiksel kameralarla donatılmış ve 4K videoya kadar kaydedebilirler.

Havadan termal görüntüleme da mahsul yönetimi için önemli bir araç haline gelmiştir. Fidanlıklar ve seraları izlemek ve hatta bitki hastalıklarını tespit etmek için invaziv olmayan (Hastalık yayılımına sebep olmadan) bir yoldur. FLIR işbirliği ile geliştirilen DJI Zenmuse XT termal görüntüleme kamerasıyla donatılmış bir Zirai Drone DJI Inspire’ı kullanarak, bu önemli verilerin tümü kolaylıkla yakalanabilir.


TARIMDA DRONE KULLANIMI AVANTAJLARI
Dronlar şu anda haritalama, sulama, mahsul teftişi, püskürtme ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır. İHA kullanan ekipler, işlerini geleneksel ekipmanlarla olduğundan çok daha kısa sürede ve önemli tasarruflarla yapıyorlar. Tarım için dron kullanmanın yararları şunlardır:

  • Bitki Haritası Çıkartın
  • Harcamaları Düşürün
  • Vakit Kazanın
  • Hastalıkları Önleyin
  • Gözünüzden Kaçmasın


DEVRİMSEL YAPI
Güvenilir çalışma & Tam otomatik Kullanım
T16’nın tamamen yeni modüler tasarımı, montajı basitleştirir ve günlük bakımı hızlandırır. Bir IP67 derecesi, dronun ana bileşenleri için güvenilir koruma sağlar. Hafif fakat dayanıklı bir gövde karbon fiber kompozitlerden yapılmıştır ve orijinal boyutunun% 25’ine hızlı bir şekilde katlanabilir, bu da taşımayı kolaylaştırır. Bütüncül Bir çözümle saha çözümünüz tam bir otomasyon performansına dönüşecektir.

MG Akıllı Operasyon Planlama Sistemi ve DJI Tarım Yönetim Platformu veri toplamayı ve en iyi uygulamaları uygulamayı basitleştirir. Kontrolöre bir tarla çizildiğinde ve parametreler girildiğinde, Agras her saatte 7-10 dönüme 10 litre kimyasal uygulayabilir – bu da günde yaklaşık 70 ila 85 dönümdür. Uçaklar, düzensiz arazilerde uçuşu otomatik olarak ayarlar, hatta püskürtme hızlarını uçak hızına göre ayarlar. GPS ve / veya radar, üst üste binmeyi önleyerek tam konumlandırma sağlar. İki pompa, dört memeye doğru şekilde püskürtme yapar. Agras, pil şarjı başına 10 dakika boyunca uçuyor. Birlikte verilen pil şarj göbekleri, Agras’ın uçmasını sağlamak için birden fazla pili aynı anda doldurur.

Tatlı su en değerli kaynaklarımızdan biridir, dünya çapındaki çiftlikler sürekli olarak su kullanımını optimize etmek amacıyla çalışmalar yapmaktadır. Verimliliği çok fazla ve çok az etkileyen, yöntemlerin ayrıştırılması ayrıntılı izleme ve takip anlamına gelmektedir.

Günümüzde büyük yetiştiriciler genellikle bölgenin tamamına yayılmış birçok alana sahiptir. Bu alanlar birden fazla sulama bağlantısı ihtiyacı duyarlar. Mısır gibi bitkiler belirli yüksekliklere ulaştığında, su ihtiyacınında arttığı bu dönemde ihtiyaç duyulan sulama ekipmanının verimlilik ve mevsimlik muayenelerinin yapılması oldukça zor olabilir.

DJI Zenmuse XT’nin termal kapasitesi sayesinde, sulama ve su havzaları daha verimli bir şekilde yönetilebilir. FLIR’in endüstri lideri Tau 2 termal kamerası ile güçlendirilen Zenmuse XT, üreticilere arazilerinin durumunu ayrıntılı bir şekilde aktarır ve onlara daha iyi karar vermeleri için gerekli temel bilgiler verir.

Zirai Drone Kullanımı ile önemli ölçüde vakit kazanacak ve gerikli verimlilik seviyesine hızla ulaşacaksınız.

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza