Hava Sahanızın Güvenliği için Komple Çözüm

Demo videoyu izleyin (0:35)

rembeltech-salesBizlerle İletişime Geçin

Güvenlik çözümü ve ihtiyaçlarınızın doğru tespiti ve çözüm önerilerimiz, komple sistem tanıtımı için bizlerle bağlantıya geçin,

0216 210 0 216 / info@rembeltech.com


Bütün Alan İhtiyaçları için Ayarlanabilir

sites-rembeltech

Küçük Yerleşim: 

Bir yada birkaç DroneTracker özellikle hassas alanları tarayarak bina yada alanı koruyacaktır. Örneğin hassas ofis, konferans odaları yada dışarıya doğrudan açık alanlar.

Orta Boyutlu Yerleşim: 

Kritik önem taşıyan binaları, hassas alanları her yönden çevirerek  havasahanızı mönitörleyebilirsiniz. Dronlara karşı tam çevre koruması gerekli alanlarda kullanılır.

Büyük Yerleşim:

Birçok DroneTrackers ve diğer harici sistemler kullanarak geniş bir alanı tümden koruyun. Üçüncü parti ürünleri rahatlıkla API’ler yardımı ile sisteminize ekleyebilir, karşı önlemler alabilirsiniz örneğin; Jammer ve Anti Drone Lazeri vb.


Hava Sahası Görüntüleme Platformu

DroneTracker sistemi bütün hava görüntüleme çözümünüzü kullanımı kolay browser arayüzü ile sizlere sunar. Yazılım sizlere birden fazla kurulumu, birden çok sensörü, aktif ve pasif karşı önlemleri ve alarmları ayarlamanızı sağlar. Dış kaynaklardan gelen veri entegrasyonu sayesinde sistem hava alanından canlı bilgi sağlar. DroneDNA, aktif analiz ve akıllı doku tanıma sayesinde Dron’lar otomatik olarak tanınır ve sınıflandırılır. Düşman Dronlara karşı defansif uygulamalar otomatik olarak aktive edilerek güvenlik güçleri uyarılır.

dronetracker-platform-b62e3dc9


Otomatik Karşı Önlem

Size özel güvenlik ihtiyaçlarınıza uygun, yasal ön koşullar ile belirli, üçüncü parti ürünleri DroneTracker platformunuza kolaylıkla entegre edebilirsiniz. API yardımı ile otomatik tetiklenmesini sağlayabilirsiniz.

Karsi-rembeltech


Gelişmiş Özellikler

rembel-realtime

7/24 Hava Sahası Gözlemleme

DroneTracker otomatik olarak hava sahasını izleyerek Dron tespiti için gerekli personel sayısını düşürecektir. Drone alarmı sonrası işlemleri kendiniz belirlersiniz.

rembel-alarm

Anında Alarmla Bildiri

DroneTracker yaklaşan dron tespiti yaptığında alarmla sizi bilgilendirecektir. Bilgilendirme yöntemini tercih edebilirsiniz; SMS, kullanıcı arayüzü, e-posta, network (TCP/IP), SNMP yada pushover.net

rembel-secure

Kanıt Saklar

Tespiti yapılan bütün dron uçuşları HD video olarak kaydedilir. Kullanıcı arayüzünü kullanarak, dosyayı indirebilir, oynatabilirsiniz.

rembel-conf

Kolay Kullanıcı Ayarları

Hızla ve kolayca DroneTracker’ın ayarlarını değiştirebilirsiniz. Herbir sensör ayrı ayrı ayarlanarak optimal tespit sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

rembel-cloud

Bulut Servisi

Sizlere uzaktan sistem ayarları desteği, sorun çözümü, yazılım güncelleme hizmetini internet üzerinden sağlıyoruz. Eğer DroneTracker sisteminiz güvenlik nedeniyle internete bağlı değilse, yazılım güncellemeleri data kurye yöntemi ile sizlere sağlıyoruz.

rembel-dronedna

DroneDNA Database

Sürekli olarak yeni dron karakteristiğini kontrol ederek, DroneDNA yani özel dron imzasını üretiyoruz. Bu imzalar merkezi bulut tabanlı database’de saklanarak dron tanınması ve tanımlanmasında kullanılır. Bütün DroneTracker’lar DroneDNA güncellemeleri ile güncel kalır.

rembel-multitrack

Geniş Ölçekli Gözlemleme

Birden çok DroneTracker bir araya gelerek geniş alanlar, yada karmaşık yerleşim alanları efektif olarak kontrol edilebilir. Bütün kompleks sistem bir kullanıcı arayüzünde merkezi bir sistemde birleşirler.

rembel-sensor

Birden Fazla Sensör Uyumluluğu

DroneTracker donanımı farklı sensörler ile opsiyonal olarak bağlanabilir; ses ve ultra-sound sensörler, gün ışığı ve infrared kameralar, frekans tarayıcılar. Daha fazla harici sensör yerleşik API platformu sayesinde entegre edilebilir.

rembel-api

Genişletilmiş API Ulaşımı

DroneTracker mevcut güvenlik sisteminizi API girişi yardımı ile rahatlıkla adapte edilebilir. Örneğin, kullanmakta olduğunuz güvenlik kameraları eklenebilir ve entegre edilebilir. Diğer benzer sistemlerde içinde uygulanabilir, örneğin sirenler yada fotoğraf karartıcı sistemler.


Kullanıcı Arayüzü Fotoğrafları:

screenshot-dronetracker-software-v2-live-views

screenshot-dronetracker-software-v2-camera-regions

screenshot-dronetracker-software-v2-help

Yorumlar
Mağaza