Kurumsal Denetleme Drone Platformları

VERİMLİ, DÜŞÜK RİSKLİ.

Geleneksel teknoloji, güneş panelleri, hücre kuleleri, elektrik hatları, köprüler ve demiryolu sistemleri üzerinde denetim yapılmasını zorlaştırmaktadır. Neyse ki, işletme sınıfı uçaklar bu sorunu çözmek ve modern şirketler için daha işlevsel bir çözüm sunmak için buradalar.

Dronu kullanmak düşmelere maruz kalmayı, güvenli olmayan veya bilinmeyen koşulların risklerini, yüksek voltajlı elektrik hatlarını ve diğer yüksek riskli durumları büyük ölçüde azaltabilir. Başka bir deyişle, ticari uçaklar sizin ve ekibinizin her zaman güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.

DENETLEMEDE DRONE KULLANIMI AVANTAJLARI
Dronlar şu anda haritalama, teftiş, rutin kontrol, denetim alanlarında yepyeni ve artık vazgeçilmez bir araç.  İHA kullanan ekipler, işlerini geleneksel ekipmanlarla olduğundan çok daha kısa sürede ve önemli tasarruflarla yapıyorlar. Denetleme için dron kullanmanın yararları şunlardır:

  • Personel Güvenliği
  • Düşük havadan görüntüleme masrafı
  • Hızlı ve etkin rutin kontroller
  • Otomasyon ve Veri erişimi
  • Yüksek Verimlilik

DRON PLATFORMLARI İÇİN DENETLEME ÖNEMLİ FONKSİYONLARDAN BİRİDİR
Uzmanlardan oluşan ekibimiz, mevcut drone programınızın durumunu, yaptığınız denetimlerin sıklığını ve türünü anlamak için ayrıntılı bir istişareyi tamamlayacaktır. Uçağın çatlakları, korozyonu, zayıf eklemleri, ısı sızıntılarını ve daha fazlasını açığa çıkarmanız için çalışmasına izin verin. Görevinizi anladığımızda, hangi dizinin ihtiyaçlarınızla uyumlu olduğunu DJI Inspire, DJI Matrice veya DJI Mavic, Parrot veya Yuneec çözümü olarak belirleyeceğiz. Sahada bir insansız hava aracını kullanmaktan asla endişe etmeyin, eğitim programlarımız sayesinde her zaman bir dronla uçmaya hazır olacaksınız.

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza