DJI AEROSCOPE

Tüketici uçaklarının popülaritesi artmaya devam ederken, havaalanları, hapishaneler, nükleer santraller ve çeşitli devlet tesisleri ve altyapısı gibi alanlarda potansiyel güvenlik ve güvenlik sorunları ortaya çıkmıştır. Bu konumlardaki geleneksel korumalar, sonuçta ortaya çıkan olayları önlemek için İHA'ları yeterince tespit edip izleyemeyebilir. AeroScope, piyasadaki popüler dronların büyük çoğunluğunu, kritik bilgileri elde etmek için elektronik sinyallerini izleyerek ve analiz ederek, kullanıcıların uçuşa duyarlı ortamlarının bütünlüğünü korumalarına olanak tanıyarak tespit edebilir.

GENEL BAKIŞ

AeroScope, uçuş durumu, yollar ve diğer bilgiler gibi bilgileri gerçek zamanlı olarak toplayan, İHA iletişim bağlantılarını hızla tanımlayan kapsamlı bir insansız algılama platformudur. Bu izleme veri akışı, kullanıcıların mümkün olan en kısa sürede bilgilendirilmiş bir yanıt almasına yardımcı olur.

* Drone tanımlama teknolojileri yeni ortaya çıkmakta ve gelişmeye devam eden çeşitli yasa ve düzenlemelere tabi olabilir. Operasyon bölgesi / bölgelerinde AeroScope kullanımıyla ilgili geçerli yasalara uymak müşterinin sorumluluğundadır.

Sabit Birim

Büyük ölçekli sahaların sürekli korunması için tasarlanan AeroScope sabit ünite, belirli sahaya göre özelleştirme ve inşaatı ve çevresindeki hava sahasını tamamen kapsayacak şekilde kullanıcı taleplerini destekler. İdeal koşullar altında, sistem 50 km'ye kadar bir mesafeyi izleyebilir ve uçağın 2 saniye gibi kısa bir sürede temel bilgileri alabilir. İzleme verileri, etkin bir şekilde entegre bir izleme sistemi sağlamak için kullanıcıların mevcut güvenlik sistemleriyle entegre edilebilir. Bu sistem ayrıca, site dışı izleme ve veri ayrımı gibi belirli gereksinimleri karşılayabilecek genel bulut, özel bulut ve yerel dağıtımı da destekler.

* Not: Sabit ünitenin izleme aralığı, kurulu anten tipine göre belirlenir.

Taşınabilir Birim

Taşınabilir ünite geçici olaylar, mobil dağıtımlar ve benzeri senaryolar için tasarlanmıştır. Tüm ünite, kullanıcıların hızlı bir şekilde yeni veya mobil bir yerde çalışmaya başlamasını sağlayan tek bir taşıma çantasında bulunur. Portatif ünite, yerleşik TB50 Intelligent bataryaları veya mevcut bir güç kaynağı tarafından çalıştırılabilir. Hareket halindeyken esnek bir şekilde çalışır, acil durumlar için ve sabit ünitelerin bulunmadığı yerlerde uygun drone izleme çözümleri sunar.


Sahne Arkası Yönetim Sistemi ve SDK

AeroScope Backstage Management System, kapsamlı bir drone güvenlik sisteminin özüdür. Gelişmiş bilgi yönetimi teknolojisini kullanan bu sistem, önceki uçuşlardan toplanan verilerle entegre olarak merkezi izleme, komut ve araştırma araçları sunar. AeroScope Backstage Management System, işletmelerin dronları izlemesi ve kamusal hava sahasını daha güvenli hale getirmelerine yardımcı olması için kapsamlı ve kullanışlı bir sistemdir. Ayrıca müşterilerin özel taleplerini karşılamak ve farklı sistemlerin entegrasyonunu desteklemek için bir Yazılım Geliştirme Kitini (SDK) destekler.


Bir Uzmana Danışın!

Mağaza