FLIGHTHUB

Drone operasyonlarınızı yönetmek için mükemmel çözüm

Canlı Operasyon Yönetimi


Harita Görünümü
Tek bir haritada uzaktan drone işlemlerinin telemetri verilerini kullanarak drone işlemlerinizi hızla değerlendirin.

Canlı görüntü
Sahadaki pilotları ve ofis ekiplerini dört uçağa kadar canlı yayın ile birleştirerek iş akışınızı geliştirin.

Filo ve Pilot Yönetimi


Cihaz bakımı
Uçak durumu ve batarya sağlığı hakkında genel bilgi edinin, böylece her bir drone için performans izleyebilir, böylece filonuzun operasyonlar boyunca optimum çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Takım yönetimi
Ekiplerinizi proje, bölge, müşteri veya diğer tanımlayıcılara göre bölümlere ayırarak iletişim ve operasyonel verimliliği artırın.

Firmware Yönetimi
Firmware’i etkin bir şekilde yönetin, böylece filonuzun sorunsuz çalışmasını sağlayarak kritik görevler sırasında gecikmeleri önleyebilirsiniz.

Görev Yönetimi


Waypoint
Yol noktası uçuş yollarını ayarlamanızı, yol noktası eylemlerini tanımlamanızı ve daha fazlasını yapmanızı sağlayan görev planlama araçlarıyla FlightHub’taki görevleri etkin bir şekilde planlayın ve saklayın. DJI Pilot’u DJI FlightHub ile entegre ederek, kullanıcılar DJI Pilot mobil uygulamasından görev yükleyebilir veya alabilir ve sahadaki görevleri hızlı bir şekilde yerine getirebilir.

Haritalama
FlightHub, kullanıcı gerekli uçuş bölgesini ve uçuş parametrelerini ayarladıktan sonra otomatik olarak verimli uçuş yolları oluşturur. Uçak daha sonra bu rotayı görevinden takip edecek. Bu uçuşlar sırasında yakalanan görüntü verileri, 2D haritalar oluşturmak için 2D yeniden oluşturma yazılımına girebilirken misyonun kendisi de yeniden kullanım için kaydedilebilir.

FlightHub’ı Kullanmanın İki Yolu


Güvenli Bulut Erişimi
FlightHub, uçuş kayıtlarınızı SOC2 standartlarına uygun olarak önceden belirlenmiş operasyonel standartlara sahip, ABD merkezli bir AWS sunucusunda depolar.

Özel Bulut Erişimi
Özel ağınızdaki tüm ticari uçak operasyonlarınızı yöneterek mevcut organizasyonel kaynaklarınızı kullanın.

DJI FlightHub, DJI Pilot ve DJI Pilot PE mobil uygulamaları aracılığıyla aşağıdaki dron platformlarıyla uyumludur: Matrice 200 Serisi V2, Matrice 200 Serisi, Matrice 600 Serisi, Inspire 2, Mavic Pro, Mavic 2 Kurumsal, Mavic 2 Kurumsal Çift, Phantom 4 Pro (Phantom 4 Pro + hariç), Phantom 4, Phantom 4 Advanced (Phantom 4 Advanced + hariç), Phantom 4 RTK (SDK uzaktan kumandalı).

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza