DJI GS PRO bir iPad Uygulamasıdır. Otomatik uçuşları planlamak için tasarlanmıştır.

DJI GS PRO

BASİTLEŞTİRİLMİŞ
MİSYON-KRİTİK UÇUŞ

Bir dron uygulaması olan DJI Yer İstasyonu Pro (DJI GS Pro) ile uçak operasyonlarınızı geliştirin. Otomatik uçuş görevlerini yürütün, buluttaki uçuş verilerini yönetin ve dron programınızı verimli bir şekilde çalıştırmak için projeler arasında işbirliği yapın.

UÇUŞ VERİ YÖNETİMİ
Uçuş verilerini bulutta güvenli bir şekilde yedekleyin, böylece misyonlara daha yüksek güvenilirlik ve doğruluk kazandırın.
Uçuş görevlerine, uçaklara, üyelere ve uçuş günlüklerine ilişkin geçmiş bilgilere referans verin, böylece iş akışları optimize edilebilir.

Uçuş görevi verileri, bir proje ekibinin tüm üyeleri tarafından görülebilir ve veri paylaşımını kolaylaştırır.
Üyeler, diğer ekip üyeleri tarafından yapılan düzenlemeleri görebilir veya yeni görevler için yinelenen uçuş parametresi ayarlarını görebilir.


Özelleşmiş Uçuş Alanları

Kullanıcı, gerekli uçuş bölgesi ve kamera parametrelerini ayarladıktan sonra, GS Pro otomatik olarak verimli uçuş yolları üretir. Uçak, görev süresince bu rotayı izleyecektir. Bu uçuşlar sırasında çekilen görüntü verileri, 3D haritalar oluşturmak için 3D yeniden yapılandırma yazılımına girilebilirken, görev tekrar kullanılabilir olarak kaydedilebilir.

Uçağın GPS koordinatlarını kullanarak bölge sınırlarını işaretlemek için ekranda özel bir çokgen uçuş bölgesi çizin veya bölgenin etrafında uçun.


Değiştirilebilir Görev Parametreleri

Fotoğraf bindirme oranı, yükseklik, çekim açısı – ana uçuş yoluna paralel veya dikey – parkur açısı ve marj dahil olmak üzere parametreleri ayarlayın.

Eşit zaman aralıklarında, eşit mesafe aralıklarında görüntü yakalama veya yakalama sırasında bir ara noktaya gelin.

SANAL ÇİT
Sanal çit, belirli bir uçuş alanını tanımlar ve a. Alanın uçuşsuz bölgeler olması veya uçuşun yalnızca bir alan içerisinde, örneğin el kitabı sırasında yapılması gerekiyorsa Pestisit püskürtme veya uçuş. Pilot eğitim durumlarında da yararlıdır. Uçak olarak Sanal çitlere yaklaştığında fren yapar ve uçuş alanının içinde kalmasını sağlamak için havada durur.


ENDÜSTRİYEL UYGULAMALAR

DJI GS Pro güçlü, kullanışlı ve kullanımı kolay bir araçtır. İPad’e birkaç dokunuşla karmaşık uçuş rotaları oluşturulabilir,
kritik görevler vermek, doğruluk ve güvenilirlik sağlamak DJI GS Pro, çok çeşitli endüstrilerde etkinliği önemli ölçüde artırabilen vazgeçilmez bir araçtır.

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza