DJI TERRA

Dünyayı Dijital Varlığınız Yapın

DJI Terra ile ortamınızı yakalayın, analiz edin ve görselleştirin - endüstri profesyonellerinin gerçek dünya senaryolarını dijital varlıklara dönüştürmelerine yardımcı olmak için geliştirilen kullanımı kolay bir haritalama yazılımı.


Haritalama
Kusursuz İş Akışları, Doğru Sonuçlar

İhtiyaçlarınıza en uygun çıktıyı seçerek haritalarınızın ve modellerinin koordinatlarını 8500+ büyük koordinat sistemine dönüştürün.
Zemin Kontrol Noktalarını (GCP’ler) ve kontrol noktalarını ayarlayarak mutlak doğrulukta 2D ortomosaik ve 3D modeller oluşturun, böylece kolaylıkla ölçebilir ve kontrol edebilirsiniz.
Sonuçların doğruluk standartlarınızı karşıladığından emin olmak için görevinizin kalite raporunu görüntüleyin.


Gerçek Zamanlı Haritalama
Seçilen alanda gerçek zamanlı olarak hızlı bir şekilde 2D ortomosaik oluşturun. Bu, uzak bölgelerde ayrıntılı uçuş yolları oluşturmak için değil, aynı zamanda sahada hızlı karar vermeyi gerektiren zamana duyarlı görevler için de faydalıdır.

2D İmar
Tüm kritik projeleriniz için ayrıntılı ve doğru ölçüm sonuçları almanızı sağlayan yüksek çözünürlüklü ortomosaik üretin.

2D Multispektral Rekonstrüksiyon
Bitki verimini artıran ve bitki örtüsünü yönetmeye yardımcı olan harekete geçirilebilir bilgiler toplayarak NDVI ve NDRE gibi bitki indeksleri oluşturmak için çok amaçlı görüntüleri işleyin. *

* Drone destekli: P4 Multispektral
Multispektral Görüntüleme Bantları desteklenir:
Mavi (B): 450 nm ± 16 nm, yeşil (G): 560 nm ± 16 nm, kırmızı (R): 650 nm ± 16 nm,
kırmızı kenar (RE): 730 nm ± 16 nm, yakın kızılötesi (NIR): 840 nm ± 26 nm
Bitki örtüsü endeksleri desteklenir: NDVI, GNDVI, NDRE, LCI, OSAVI.


Gerçek zamanlı 3D Point Cloud
Verimlilik önemli olduğunda, eşlenen alanın 3B nokta bulutunu hızlı bir şekilde oluşturun ve görselleştirin. Ön modele göre karar verin ve derhal eksiksiz olup olmadığına bakın veya sahadaki 3B uçuşları planlayın.

*. Özellik yalnızca Phantom 4 RTK (Uzaktan Kumanda), Phantom 4 Pro + V2.0 veya Phantom 4 Pro V2.0 kullanılırken kullanılabilir.


3B Yeniden Yapılanma
Çeşitli endüstriyel uygulamalar boyunca çevrenizin keskin ve gerçekçi temsillerini alın, kaza yeniden inşası, büyük inşaat projelerindeki ilerlemeleri ve daha fazlasını takip edin.

2D ve 3D Ölçümler
Doğrusal, alan ve volumetrik ölçümlere dayanarak çeşitli ölçüm verileri elde etmenizi sağlayan, kullanımı kolay analiz araçlarıyla bir dizi arazide temel boyutlara ulaşın.

Anotasyon
Devam eden projelerdeki iletişimi bildirmek ve geliştirmek için kullanılabilecek mevcut modellerdeki ölçüm etiketlerini düzenleyin.

Fotoğraf Muayene
Modelin her fotoğrafını yakından inceleyin, böylece gerçek dünyadaki kritik unsurları tespit edip vurgulayabilirsiniz.

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza