DRONE PARAŞÜTÜ

Drone Güvenliği Sistemleri

Drone Platformunuz özelleştikçe kaza riski maaliyetlerinizi önemli ölçüde yükseltecektir. Dronu platformunuzu ve üzerindeki yüksek değerli sensörleri acil durumlara karşı korumak, günden güne önem kazanmaktadır. Devlet Kurumlarının, acil müdehale ekipleri, insanlar ve doğal yaşama yakın uçuşlar yapmak zorunda kalabilirler, bu durumda ekstra güvenlik ihtiyacı oluşacaktır.

İHA Kurtarma Sistemleri

Sınırsız, güvenli çözümler.

Indemnis’in Nexus’u, herhangi bir arıza durumunda güvenilirliği kanıtlanmış ilk İHA kurtarma sistemidir. İnsanlar üzerinde güvenli ve düzenli ticari uçuş sağlamak ve piyasadaki geleneksel paraşüt sistemlerinin sınırlarını aşmak için tasarlanmıştır.

Başarısız durumda olan bir İHA, çok rotorlu bir uçağın doğal dengesizliğinden dolayı yüksek bir RPM rulosuna ve takla senaryosuna girecektir. Piyasada, dolandırıcılık tehdidini güvenilir bir şekilde çözebilecek bir sistem yoktur, çünkü hepsi geleneksel paraşütleri kullanırlar. Nexus, yüksek mukavemetli balistik malzemelerden yapılmış bir dağıtım sistemidir. Paraşüt sistemini 30 milisaniyede konuşlandırır, 75-90 mil / saat eşdeğer bir hız oluşturur, bu da dronun başarısız olması durumunda dolanmayı ortadan kaldırır.

Sistemimiz, insanlar üzerinde uçuş için gelecekteki beklenen FAA güvenlik standartlarını karşılamak ve aşmak için inşa edildi ve işletme kullanımı için bir risk azaltma aracı olarak oluşturuldu. Malzeme teknolojisindeki patent bekleyen gelişmelerimiz, 30J’den az kinetik enerji ile yere yumuşakça düşmemize izin veren daha büyük bir paraşüt kullanmamızı sağlar.

Sistemimizi çalıştıran teknolojileri sürekli olarak geliştirmek için geliştirme, test etme ve mühendislik alanlarında binlerce saat harcadık. Gelişmiş otomatik domates düşme saptama yazılımımızla ortaklaşan malzeme teknolojimiz, tescilli hava tankı ve vana sistemimiz, gelişmelerimizi geliştirmemizi ve müşterilerimiz için şu anda pazardaki herhangi bir sistemle eşleşmeyen güvenilir bir ürün oluşturmamızı sağladı.

Malzeme Teknolojisi

Yaygın olmayan tahvillerde ve yumuşak inişlerde uzman

Araştırma ve geliştirme laboratuarımız günlük olarak yeni tasarımlar ve üretim teknikleri üretmeye ve test etmeye devam ediyor. Alanında muazzam bilgi ve uzmanlığa sahip, ancak rekabet üstünlüğümüzü tamamen mühürleyen endüstri ortakları ile çalışıyoruz, tasarımlarımız için kullandığımız ultra hafif malzemeyi bağlama kabiliyeti sağlayan, geliştirmiş olduğumuz patentli bir süreç. . Bu IP'nin mülkiyeti, bizi ticari İHA'lara fayda sağlayacak kadar büyük ve yeterince güçlü olan ve pratik olacak kadar hafif olan bir yavaşlama çözümü üretebilen tek firma olma özelliğini ortaya koymaktadır. Bunu nasıl yaparız? Size söyleyemeyiz (patent beklemede), ancak size göstermeyi dört gözle bekliyoruz. Ve tescilli, ultra yüksek mukavemetli malzemelerin yapıştırma işlemimizin (patenti beklemede) havadan daha hafif araçlar ve benzersiz insansız araç kurtarma sistemlerimizi gerçeğe dönüştürdüğünü söyleyebiliriz.

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza