• Bayilik Formu
  • İletişim Formu

ELIOS

KONTROL & KEŞFEDİN

İÇ MEKAN VE KARMAŞIK DAR ALANLAR

GÜVENLİ, HIZLI VE DÜŞÜK MALİYET ETKİLİ DENETİM

Elios 2 en sezgisel, güvenilir ve hassas iç mekan inceleme uçağıdır. Üstün drone veri yakalama yeteneklerini kullanarak, ilk uçuştan itibaren kusursuz denetimler gerçekleştirirken, işgücünüzü zarardan uzak tutun.

Uygulama Alanları

ENERJİ ÜRETİMİNDE İÇ MEKANLAR

Herzaman Aktif

Elektrik kullanılabilirliği toplumumuza verilir. Verdiği hükmün karşılığını alıyoruz ve aksama süreleri olduğunda verimliliğimiz felç olur. Elektrik Üretimi profesyonelleri, şebekenin sürekli açık olduğundan emin olmak için üretim seviyesini korumak için sürekli olarak hareket ediyorlar. Elios'u seçerek, elektrik santralleri bakım ekipleri, eğitimli kararlar almak ve işleri düzeltmek için görsel verileri hızlı bir şekilde toplayarak varlıklarının bütünlüğünü düzenli olarak ve tamamen değerlendirebilir, duruş sürelerini önleyebilir veya bunları azaltabilir.

KİMYADA KAPALI İÇ MEKANLAR

Dar alana giriş yok?

Sınırlı alana giriş, dünyanın en büyük kimyasal tesislerinden bazılarında günlük bir sorundur ve birinci sınıf şirketler, sınırlı alan girişini azaltmak ve nihayetinde küresel ölçekte kaldırmak için politikalar uygulamaktadır. Elios'u seçerek, Kimyasallar uzmanları, görsel inceleme için sınırlı alan girişini kesinlikle kaçınılmaz asgari seviyeye indirerek bu hedefe katkıda bulunan bir araca sahipler.

ENDÜSTRİ

Maliyetleri düşürün. Hayatları koruyun.

İç mekan teftişi ve keşif gerektiren uygulamalar onlarca endüstriyi kapsamaktadır. Flyability’in İHA’ları şu anda dünya genelinde 300'den fazla müşteri tarafından maliyet tasarrufu ve hayattan tasarruf etme hedefiyle kullanılmaktadır. Aslında, riski azaltmak tüm müşterilerimiz için çok önemlidir. İşçileri güvende tutmaya ek olarak, genellikle daha önce erişilemeyen alanları inceleme ve keşfetme, çalışmalarının maliyet-fayda oranını değiştirme olasılığı da vardır.

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza
Open chat
1
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim ?