Profesyonel Havadan Görüntüleme Platformu

Matrice 600 (M600) DJI’ın yeni profesyonel havadan fotoğraflama ve endüstriyel faaliyetler için tasarlanmış uçan platformudur. Yapısında güçlü DJI teknolojileri ile uyumluluk ve verimlilik bulunmaktadır. A3 uçuş kontrol sistemi, Lightbridge 2 HD video aktarım sistemi, akıllı batarya ve batarya yönetim sistemi, maksimum performans, hızlı kurulum ve yüksek entegrasyon sağlar.

M600-bg-02

Tam Entegrasyon

Modüler tasarım M600’ün dakikalar için hızlı ve kolay kurulmasına imkan tanır. Toza dayanıklı motor sistemi aktif olarak motorları soğutarak daha uzun süre düşük bakım ihtiyacı ile çalışmasını sağlar. Bütün Zenmuse gimbal ve kameralar ile uyumludur ve 6kg’a ulaşan yük taşıma imkanı ile Ronin-MX gimbal ve Mikro 4/3 kameralardan RED Epic profesyonel kameralara kadar bir çok seçenekle kullanılabilir.

m600-bg-005

Akıllı Uçuş Güvenliği

M600 sinüs dalgası sürüş yöntemi kullanan Akıllı ESC sistemleri ile tutarlı, güvenli ve efektif performans sunar. A3 adaptif uçuş sistemi, uçuş parametrelerini otomatik olarak mevcut yüke göre ayarlar. A3 iki GNSS ve IMU ile A3 Pro’ya yada D-RTK GNSS geliştirilmiş pozisyon tutarlılığına yükseltilerek kullanılabilir. A3 Pro ve D-RTK GNSS ayrıca satılır.

M600-bg-03

A3 PRO
A3 Pro Üçlü modüler yapı, tekrar ve diagnostik algoritimleri ile sensör verisini 3 farklı üniteden gerçek zamanlı işleyerek M600’ün beklendiği gibi uçmasını sağlar.
D-RTK GNSS
A3 GNSS sistemi ile sistem tutarlılığı santimetre aralığına geliştirilebilir. Dual anten kullanımı ile, yönelim tutarlılığı kompass sensörüne oranla çok daha yüksektir. Metal alanların oluşturduğu bozunuma ise çok daha yüksek direnç gösterecektir. Profesyonel HD Video Aktarım Profesyonel HD Video Aktarım DJI Lightbridge 2 baştan aşağıya profesyonel canlı yayın ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, yüksek kare oranıyla canlı HD aktarımı sunar. USB, mini-HDMI ve 3G-SDI yuvaları, 1080p/60fps yada canlı yayın standartları olan 720p/59.94fps ve 1080i/50fps formatlarda aktarım imkanı sunar.
Yorumlar
Mağaza