s1000plus-kombo

Büyük Taşıma Kapasitesi, Güçlü ve Stabil

Ağırlık limitlerini kırarak DSLR kameralar örneğin 5D mark III gibi ağır yükler taşıyın. S1000+ ‘ın Gelişmiş sekiz motorlu uçuş sistemi tamda bu tarz görevler için geliştirilmiştir.

S1000+ ‘ın kolları ve iniş takımı dayanıklı karbon fiber malzemeden üretilmiştir, bu yapı büyük oranda güç ve stabiliteyi ekstra ağırlık yükü olmadan sizlere sağlar. Bir çok uçuş şartında rahatlıkla uçuş yapabilir, uçuş sisteminizin güvenli olduğunu bilirsiniz.

dji-a3-m4

Endüstriyel Çözüm ve SDK UyumluluğuM600

A3 serisi D-RTK GNSS, akıllı ESC’ler, akıllı bataryalar ve lightbridge 2 ile endüstriyel çözümler sunmaktadır. Yerleşik ve mobil SDK arayüzleri sayesinde, kişisel yazılımlar uçuş verisine ulaşabilir ve hava aracını, kamerayı ve gimbali kontrol edebilir. Özelleşmiş donanım arayüzleri CAN ve API yuvaları endüstriyel uzmanların kendileri için en ideal hava cihazını aktuatörler ve sensörler ekleyerek kurmalarına imkan tanır.

dji-a3-m5

Yeni Nesil DJI ASSISTANTM600

Yeni DJI Assistant 2 güçlü ve basit yapısıyla birbirinden farklı DJI hava sistemlerinin kurulmasına imkan tanır. Yeni yerleşik uçuş simulasyonu, komplex yapıların ve hareketlerin uçuş öncesinde test edilmesini sağlar. Bu sayede havaaracınızı minimal riskle, ihtiyaçlarınız doğrultusunda ayarlayabilir, geliştirilmiş Yer istasyonu desteği ile ise dokunmatik kullanım, offline kullanım, uçuş yolu kurgulama hatta birden çok hava aracı için formasyon uçuş imkanı tanır.

Yorumlar
Mağaza