FLIR Altavian ION M440

Taktik Drone

Ion M440 taktik quadcopter, pilotların karmaşık ortamlarda hedefe hızla müdahale etmesini sağlar.

FLIR Altavian ION M440 - Taktik Dron

FLIR Altavian ION M440 - Taktik Dron

Taktik Uçuş Kontrolleri

Ion M440 taktik quadcopter, pilotların karmaşık ortamlarda hedefe hızla müdahale etmesini ve bir imleç sağlamasını sağlar. Sistem ayrıca, pilota taktik bir durumu hızlı bir şekilde değerlendirmede yardımcı olmak için engel açısından zengin senaryolar için gündüz ve gece engellerden kaçınma özelliğine sahiptir.

GPS Olmadan Kullanım
Modüler Açık Sistem Mimarisi
Çarpışmadan Kaçınma

FİZİKSEL
AĞIRLIK: 3,8 lbs yük ile
STOWED: 7,6 "x 11,75" x 4,5 "
KURULUM: 25,5 "x 28,75" x 4,5 "
ORTAM SICAKLIK LİMİTİ: -20 ° C, + 50 ° C
UÇUŞ
DAYANIKLILIK: 37 dk
HAVA HIZI: 35 mph (15 m / s)
RÜZGAR TOLERANSI: 20kts (10.3 m / s)
YAĞI: saatte 1/4 inç
KULLANIM
FREKANS: 1800-1850 Mhz
ŞİFRELEME: AES 256
PROTOKOL: MAVLink
ARALIK: 3km (1.8ml)
RADYO: Microhard


GPS Olmadan Drone Kullanımı

GPS Denied drone teknolojisi, GPS'in reddedildiği / bozulmuş ortamlarda gündüz ve gece navigasyonda gelişmiş performans sağlar. GPS'in reddedildiği / azaldığı ortamlarda, operatörler konumunu koruyabilir ve hatalı uçuş ve araç kaybı yerine denizcilikte çoklukla kullanılmış yön ve mesafe ölçümü yoluyla gezinebilir.

NDAA UYUMLU

Altavian, NDAA Uyumlu bir Amerikan drone üreticisi ve DoD'nin güvenilir teknoloji ortağıdır. Tüm Altavian sistemleri Amerika Birleşik Devletleri'nde üretilir, entegre edilir ve monte edilir.

Taktik Uçuş Kontrolleri

Ion M440 taktik quadcopter, pilotların karmaşık ortamlarda hedefe hızla müdahale etmesini ve bir imleç sağlamasını sağlar. Sistem ayrıca, pilota taktik bir durumu hızlı bir şekilde değerlendirmede yardımcı olmak için engel açısından zengin senaryolar için gündüz ve gece engellerden kaçınma özelliğine sahiptir.

HEDEFTE İMLEÇ

ION M440, operatörlerin uçağın İmleç Görüş Alanından (CFOV) verilen hedef istihbaratını özel olarak aktarmasına olanak tanır. Uçağın CFOV'u, gelişmiş hedef işleme, kullanım ve yayma için koordinat verilerini verir.

GÜNDÜZ VE GECE ENGELLERDEN KAÇINMA

Gömülü çarpışma önleme sensörleri ve gelişmiş yazılım algoritmaları, geceleri bile otonom çarpışmadan kaçınma ile daha güvenli uçuş sağlar. Bu, operatörlerin ION M440'ı engelleyici uçuş ortamlarında engellere ve yapılara çarpmasını önlemek için bir arıza güvenliği sağlar.

Çift Eksenli EO / IR Yükü

Ion M440 taktik quadcopter, pilotların karmaşık ortamlarda hedefe hızla müdahale etmesini ve bir imleçle takibini sağlar. Sistem ayrıca, pilota taktik bir durumu hızlı bir şekilde değerlendirmede yardımcı olmak için engel açısından zengin senaryolar için gündüz ve gece engellerden kaçınma özelliğine sahiptir.

Altavian Yer Kontrol İstasyonu

Altavian GCS, Samsung T9 taktik Android telefonunu kullanıyor. Taktik ağ arayüzü, hedefte imleç, video ve SA araçları sağlayan ATAK uyumludur. Bu GCS, Altavian’ın özel tasarlanmış QGroundControl sezgisel grafik kullanıcı arayüzünü kullanır.

TAKTİK BİR QUADCOPTER

Ion M440, eksiksiz bir sistem olacak şekilde inşa edilmiş taktik bir quadcopter. Ion M440 sistemine hava aracı, iki pil, bir pil şarj cihazı, pelikan çantası, istiridye kabuğu kılıfı, saha onarım kiti, pilli el kumandası ve Samsung Galaxy S9 Standard veya Tactical Edition dahildir. Bu Amerikan yapımı drone, taktiksel, engel açısından zengin ortamda kısa menzilli keşif için üretildi.

FLIR Orjinal ürün güvencesiyle

Uygulama Alanları

Gözlem & Kontrol

Havadan gözlem için en etkin araç.

DJI Mavic 2 Enterprise drone platformu, optik yakınlaştırma yeteneği, Dual ise hem gündüz hem gece kamerası barındırması sayesinde hem güvenlik amaçlı gözlemlerde güvenlik güçlerine önemli bir avantaj sağlar hemde sahada kontrol yapan personelin, etkin ve etkili çalışmasını kolaylaştırır.

Acil Müdehale

Hızlı, güvenilir, kolay.

DJI Mavic serisi kompakt yapısıyla yangınla mücadeleden çevik kuvvet güçlerine kadar geniş bir yelpazede, güvenilir yapısıyla kamu ve devlet kuruluşlarına hizmet amacıyla tasarlanmıştır. Esnek yapısı kolay taşınabilir ebatları, kullanım rahatlığı ile birleştiğinde vazgeçilmez yardımcı bir araç rolü kazanır.

İnşaat

Entegrasyon İhtiyaçları için.

DJI Mavic 2 serisi drone platformları, inşaa ve şantiye alanlarında veri toplama ve gözlem ihtiyaçlarının tamamını karşılayacak entegrasyon uyumluluğuna sahiptir. İnşaat öncesi, sonrası ve yerinde müdehaleler için gerekecek verileri hızla ve yüksek verimde edinmenizi sağlar. Dayanıklı yapısıyla zor şartlarda bile veri ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza