Kurumsal İnşaat Çözümleri

Drone Çözümleriyle İş Akışlarını Dijitalleştirin

Modern inşaat projeleri, daha önce hiç görülmemiş bir ölçekte işletilmektedir. Benzeri görülmemiş miktarda malzeme ve ağır makine gerektiren günümüzdeki projeler, mühendislik ve verimlilik harikasıdır.


İnşa tetkiklerini sık sık, ekiplerin duvarları tırmanmasını, çatı katında yürüyüş ve iskele yapımına ihtiyaç duyar.

DJI Zenmuse X5’i taşıyan bir DJI Inspire yüzlerce yüksek kaliteli 16 megapiksel resim veya net ve keskin 4K görüntü ile, tek bir uçuş sayesinde bütün bu ihtiyaç ortadan kalkacaktır. Sorunlu alanlar önceden belirlenip değerlendirildiğinde, onarımlar daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilebilir, personel riskleri minimuma düşürülebilir.

Bu verimliliği, DJI Zenmuse XT kamera ile daha da geliştirebilirsiniz. Matrice 100 üzerine monte edildiğinde, büyük yapıları veya kompleksleri incelemek için 30 dakikaya kadar uçabilir. Bir Inspire’a monte edilirse hızın gerekli olduğu ortamlarda hızlı bir şekilde kullanılabilir. Zenmuse XT, analiz için temel oluşturan, gelecek bina kusurları, kök neden analizi ve hatta uygun iyileştirici çözümlerin tanımlanması için daha doğru tahminler veren ısı haritası verilerini sağlayan daha bütünsel veri toplama imkânı sağlar.


YAPIDA DRONE KULLANIMI AVANTAJLARI
Malzemelerin stoklarının, yeterliliğin sağlanması için yakından izlenmesi gerekir. İzleme ve kontrol sıklıkla birden fazla iş gücüne ve büyük miktarda zamana gereksinim duyar, ancak bir kişi tarafından DJI İHA teknolojisi ve ileri fotogrametri teknolojilerinin bir konbinasyonu kullanılarak bu işlem hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Bu teknik, 1mm hassasiyette 3D modeller oluşturmak için kullanılabilir ve durum analizi için CAD modelleri ile karşılaştırılabilir. DJI’ın sanayi lideri teknolojisi ve gelişmiş çarpma önleme sistemleri sayesinde, DJI Phantom 4 ve DJI Matrice 100 ile veri uçuşları yapılırken endişeye gerek kalmaz.

  • Veri Tutarlılığını Kontrol edin.
  • Masrafları kısın.
  • Veri paylaşın, Hızla Güncelleyin.
  • Ölçüm Yapın
  • Proje Yönetimini optimize Edin


Özel Çözümler için Hava Platformu
DJI drone platformları, bir dizi benzersiz çözümün temelini oluşturur.
geliştiricilerin ekosistemi, sistem entegratörleri ve daha fazlası. Bağlantı kurmak
Biz ve sizi lider ortaklarımızdan biri ile bağlayalım.

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza