Kurumsal Maden işletmeciliği Drone Platformları

YENİLİKÇİ YATIRIM.
YÜKSEK VERİM.

Havadan Maden Yönetim Platformları, Günümüz Madenciliğinin vazgeçilmez araçlarından biri.Şirket performansının kilit bir göstergesi olarak, herhangi bir madencilik işletmesi için envanterin doğru ve zamanında anlaşılması şarttır.


Kaynak çıkarımı şirketleri bugün, düşük emtia fiyatlarından ve yasal baskılardan kaynaklanan yoğun baskılarla karşı karşıya. Operasyonel verimlilik, sahaları zor piyasa koşullarında sürdürmek için esastır ve İHA’ların elde ettiği veriler temel bilgiler sağlayabilir. Zemin kontrol noktalarıyla (GCP’ler) hızlı inceleme, <1 cm’lik doğrulukta veri yakalamaya izin verir. Otomatik stoklama hesaplama ve eğim sınıflandırma, operasyonel çıktıya ilişkin gerçek dünya verilerinin yanı sıra taş ocaklarındaki ekipman yakıt tüketimi maliyetlerini de sağlar. DJI’nın yazılım geliştirme kiti, firmaların M100 ile özerk LiDAR tünel incelemesi gibi güçlü uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyor. Bu tür uygulamalar büyük ölçüde yalnızca güvenliği arttırmakla kalmaz, aynı zamanda çıkış yöntemlerinde önemli maliyet tasarrufları sağlar.

MADEN İŞLETMECİLİĞİNDE DRONE KULLANIMI AVANTAJLARI
Şirket performansının kilit bir göstergesi olarak, herhangi bir madencilik işletmesi için envanterin doğru ve zamanında anlaşılması şarttır. Madencilik için dron kullanmanın yararları şunlardır:

  • Kolay Veri Toplama
  • Veri Tutarlılığı
  • Vakit Kazanımı
  • Operasyon Takımı güvenliği


DRONLAR GÜÇLÜ ARAÇLAR
Kompakt boyutları, mevcut georeferencing ve termal haritalama sayesinde, dronlar girişimci madencilik şirketleri için güçlü denetim araçlarıdır. Önceden, haritalama iyi yapmak için bir helikopter ya da uçağın kullanılmasını gerektiriyordu. Bugün, ülke çapındaki şirketlerin haritalama yeteneklerini daha ileriye çıkarmakta ve önerilen mayınların gelecekteki etkilerini ve sahalarını incelemeyi kolaylaştırmaktadır.

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza