Mavic 2 Enterprise

Hizmet için var.

Mavic 2 Enterprise, mevcut iş yeri zorluklarını ve gelecekteki taleplerini karşılamak için beklentilerin ötesinde bir aracın nihai ifadesidir.

YENİ NESİL ÇALIŞAN
YENİ NESİL ARAÇLAR

Mavic 2 Enterprise Zoom ve Mavic 2 Enterprise Dual’in her ikisi de ayrıntı bakımından zengin 4K video ve 12MP fotoğraflar çekebilir. 2x optik ve 3x dijital zoom özelliklerine sahiptirler. Mavic 2 Enterprise Dual, duvarlar veya çatılar içindeki yangın gibi çeşitli kaynaklardan gelen ısıyı tespit edebilen, ölçebilen ve kayıt edebilen, enkazla gömülen hayatta kalanlar, yoğun bitki örtüsünde saklanmaktan kaçan, gece davetsiz misafirleri ve diğer cezai faaliyetlerin yanı sıra yoğun bir şekilde saklanabilen bir termal görüntüleme kamerası ekler. yapısal ısı kaybı. Tüm Mavic 2 Enterprise uçakları katlanabilir, hafif ve taşınabilir.

Mavic 2 Enterprise Advanced

Güçlü Yakınlaştırma Özelliği

 • 640 × 512 px Termal Kamera
 • 48MP Görsel Kamera
 • 32× Dijital Zoom
 • RTK ile santimetre seviyesi hassasiyet
SATIN AL

Mavic 2 Enterprise

Güçlü Yakınlaştırma Özelliği

 • 12 MP 1 / 2.3 ”CMOS Sensör
 • Dinamik Yakınlaştırma: 2x Optik 3x Dijital Zoom Özelliği
 • Analiz Sonrası Meta Verileri: GPS Zaman Damgası
 • Veri Güvenliği
SATIN AL

Mavic 2 Enterprise Dual

Gündüz ve Termal Görüntüleme

 • Entegre Radyometrik FLIR® Termal Sensör
 • Emissivite ve Yansıtıcı Yüzeyler İçin Ayarlanabilir Parametreler
 • Çoklu Ekran Modu: FLIR MSX ™, Kızılötesi ve Görünür
 • Veri Güvenliği
SATIN AL

Mavic 2 Enterprise Aksesuarları

M2E Spotlight
Düşük ışık alanlarındaki vizyonunuzu geliştiren çift spot ışığı kullanarak daha kolay bir şekilde kayıp kişiler.

M2E Hoparlör
Acil durumlarda yer ekipleri ile iletişim kurun, operasyon boyunca pilotlara ve işçilere etkili bir şekilde rehberlik edin.

M2E İşaret
Gece görevlerini ek güvenlikle gerçekleştirin ve diğer pilotların siz sitede çalışırken uzak mesafelerden kolayca fark edilmelerini sağlayın.

Uygulama Alanları

Gözlem & Kontrol

Havadan gözlem için en etkin araç.

DJI Mavic 2 Enterprise drone platformu, optik yakınlaştırma yeteneği, Dual ise hem gündüz hem gece kamerası barındırması sayesinde hem güvenlik amaçlı gözlemlerde güvenlik güçlerine önemli bir avantaj sağlar hemde sahada kontrol yapan personelin, etkin ve etkili çalışmasını kolaylaştırır.

Acil Müdehale

Hızlı, güvenilir, kolay.

DJI Mavic serisi kompakt yapısıyla yangınla mücadeleden çevik kuvvet güçlerine kadar geniş bir yelpazede, güvenilir yapısıyla kamu ve devlet kuruluşlarına hizmet amacıyla tasarlanmıştır. Esnek yapısı kolay taşınabilir ebatları, kullanım rahatlığı ile birleştiğinde vazgeçilmez yardımcı bir araç rolü kazanır.

İnşaat

Entegrasyon İhtiyaçları için.

DJI Mavic 2 serisi drone platformları, inşaa ve şantiye alanlarında veri toplama ve gözlem ihtiyaçlarının tamamını karşılayacak entegrasyon uyumluluğuna sahiptir. İnşaat öncesi, sonrası ve yerinde müdehaleler için gerekecek verileri hızla ve yüksek verimde edinmenizi sağlar. Dayanıklı yapısıyla zor şartlarda bile veri ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza