SENTERA ZİRAİ ÇÖZÜMLER

MULTISPEKTRAL, DRONE, YAZILIM

Sentera’nın NDVI uçağı paketleri + FieldAgent ™ hassas ag yazılımı platformu, akıllı tarım kararlarına güç veriyor.

Olağanüstü Hassasiyet ve Veri Doğruluğu

PHX uçağı, uçağı endüstrisinde devrim yaratan ve hassasiyet, güvenilirlik ve veri doğruluğunu nasıl tanımladığı konusunda sabit bir platformdur.

PHX, sağlam bir otopilot kullanarak, son derece hassas, kullanımı kolay bir İHA sistemidir. PHX, 35 mil / saat hıza ve 59 dakikaya varan dayanıklılığa sahiptir ve tek bir uçuşta 700 dönümden fazla veri toplamasına olanak tanır.

Elle başlatılan İHA, yüksek çözünürlüklü RGB, NIR, NDVI, NDRE, 3D, termal ve LiveNDVI ™ verilerini yakalayabilen çok çeşitli sensör seçeneklerini birleştirir.

Tarımda Multispectral Çözümler

Agronomistler

Havadan gözlem için en etkin araç.

Kesin ürün sağlığı verileri ve güçlü analitik ile agronomik karar vermenin arttırılması İki agronomist daha zamanında ve daha iyi bilgilendirilmiş yönetim kararları almak için Sentera çözümlerini nasıl kullanıyor? Tarımsal ekipmanlara gelince, ülkenin en büyük çiftlik operasyonlarının çoğu RDO Equipment Company'ye güveniyor. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki 75 lokasyon ve bir uluslararası ortaklıklar ağıyla, RDO ismi güvenilir tavsiye ve uzmanlıkla eş anlamlı hale gelmiştir. Şirketin başarısı, müşterilerine değerli, zamanında içgörü ve öneriler sunmaya dayanır. Sentera’nın RDO ile ortaklığı 2016 yılında kuruldu. O zamandan beri, RDO tarım uzmanları ve mahsul danışmanları, müşterilerin yönetim kararlarını bildirmek için veri toplamaları ve analiz etmeleri için Sentera çözümlerini kullandı.

Ziraii Uygulamacılar

Öngörüye dayalı uygulama

Zengin içgörü sağlamak ve ag bayilik müşterileri ile ilişkileri güçlendirmek John Deere bayisi neden Sentera çözümlerini içerecek şekilde tekliflerini genişletmeyi seçti ve bunları müşterileri ile nasıl değer elde etmek için kullandılar? Ag teknolojisinin faydası, ürettiği sonuçlarla belirlenir. Bunu kimse Saskatchewan'da birden fazla lokasyonda faaliyet gösteren bir tarımsal ekipman satıcısı olan South Country Equipment'taki Entegre Çözümler Müdürü Ryan Hutchison'dan daha iyi bilmiyor. Üreticiler, somut değer sağlayacak çözümler aramaktadır ve Ryan’ın görevi yeni teknolojiler aramak, pazar yeri için onları doğrulamak ve teknolojiyi veya hizmeti Güney Ülkenin müşterilerine sunabilecek bir ekip oluşturmaktır.

Keşif Ekipleri

Sahada NDVI veri

Bölge yönetiminin FieldAgent'a eklenmesi, Sentera ekibinin geçen yıl içinde yaptığı birçok güncellemeden yalnızca biri. Ancak, Manitoba merkezli bir hava fotoğrafçılığı ve haritalama şirketi olan M3 Aerial Productions'ın kurucusu ve CEO'su Matthew Johnson'ın en çok heyecanlı olduğu güncelleme. Matthew, tarlaları araştırmak ve müşterileri için mahsulleri araştırmak için uçağı kullanıyor, azot seviyelerinden bitki stresine kadar her şeyi izliyor; İnsansız hava aracı (İHA) sistemlerinde 200 saatten fazla uçuş süresi kaydetmiştir.

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza