SENTERA KURUMSAL

SENSÖRLER

DÜNYANIN EN İYİ ve HASSAS ZİRAİİ SENSÖRLERİ

Sentera’nın endüstri lideri tarım sensörleri, hassas ve radyometrik olarak hassas bitki seviyesi bitkisel endeksleri yakalamak için tasarlanmıştır.

Sensörlerimiz tamamen kişiselleştirilebilir olup, görsel bant görüntülerinin yanı sıra NDVI, NDRE ve işleminiz için anlamlı olan multispektral verilerden yararlanmanıza izin verir.

 

 

6X Multispectral Sensor

Sentera 6X Multispectral Sensor, aerodinamik, kullanımı kolay, veri işleme iş akışı aracılığıyla bilim sınıfı çok bantlı ve yüksek çözünürlüklü görsel bant görüntü ürünleri sunar.

En zorlu araştırma ve veri bilimleri gereksinimlerini karşılamak için tasarlanan 6X, aynı anda tetiklenen 5 hassas filtrelenmiş 3.2MP global deklanşör görüntüleyiciye ve her biri özel, yüksek kaliteli bir optik yola sahip bir 20.1MP RGB görüntüleyiciye sahiptir. Sensör, birlikte hızlı kare hızı performansı ve yüksek radyometrik doğruluk ile 8 kanal görüntü verisi üretir.

6X çok spektrumlu sensör, kanallar arasında son derece sıkı senkronizasyonu korurken ve yerleşik makine öğrenimi ve bilgisayar görme hesaplamaları gerçekleştirmek için büyük veri akışı gereksinimlerini verimli bir şekilde ele alacak şekilde uyarlanmış özel bir işlemciyle Sentera’nın gelişmiş kurumsal sınıf sensörlerinde kullanılan teknolojiden yararlanır. 6X kullanıcıları, sensörü Sentera kurumsal ekipmanlarında kullanılan olay ışığı sensörü ürününün özelleştirilmiş bir çeşidi ile donatma seçeneğine sahiptir.

Double 4K Sensör

Sentera Double 4K, küçük, sağlam ve tamamen kişiselleştirilebilir bir çift görüntüleme sensörüdür.

Bir GoPro® HERO 4’ün ayak izine uyan, sağlam, yüksek verimli Double 4K Sensör, tarım ve altyapı denetim uygulamalarında kullanım için ideal kılan yapılandırma seçenekleriyle zorlu ortamlarda kullanım için tasarlanmıştır.

Her iki kamera da yüksek megapiksel renkli fotoğraflar, kızılötesi yakınında (NIR) ve normalize edilmiş farklı bitki örtüsü indeksi (NDVI) verilerini ve 4K videoyu yakalayabiliyor.

Multispektral Double 4K sensör varyantı beş spektral bant sunar: mavi, yeşil, kırmızı, kırmızı kenar ve NIR. Patent bekleyen teknolojiyi kullanan Sentera’nın Multispectral Double 4K sensörü, tarım uzmanlarının, ürün danışmanlarının ve üreticilerin mahsulleriyle ilgili sorunları daha erken ve daha hassas bir şekilde tanımlamasına yardımcı olur.

Double 4K Lock & Go Sensor

Yenilikçi Sentera Double 4K Sensör, kilitle ve git teknolojisini kullanarak sağlam, yüksek dayanıklılıkta DJI Inspire 2 ve Inspire 1 uçlarına kusursuz bir şekilde entegre olur. Gelişmiş dengeleyici gimbal teknolojisi ile yüklerinizi kolayca değiştirebilir ve işleminizi arttırmak için çeşitli sensörler arasından seçim yapabilirsiniz.

Bu gimbal teknolojisi ile kullanıcılar, normalleştirilmiş fark bitki örtüsü indeksi (NDVI) veya normalize edilmiş fark bitki örtüsü kırmızı kenarı (NDRE) verileri dahil olmak üzere, NIR veya Red Edge ilavesine dayalı bitki örtüsü endekslerinin yanı sıra görsel bant (RGB) görüntülerini de toplayabilir.

Sentera’nın Double 4K sensörü, tarım uzmanlarının, mahsul danışmanlarının ve diğer uzmanların mahsul sağlığı sorunlarını daha erken ve daha hassas bir şekilde belirlemelerine yardımcı olur.

AGX710 Ag Precision Sensor

DJI Matrice 200 Serisi uçağı ile entegre olan AGX710 sensörü size olağanüstü mahsul sağlığı bilgileri sunar.

Tak ve çalıştır özelliği ve gimbal teknolojisini dengeleyen AGX710, yüklerinizi kolayca değiştirmenize ve çalışmanızı arttırmak için çeşitli sensörler arasından seçim yapmanıza olanak sağlar. Sonuç: ürün verilerini hızlı bir şekilde yakalayabilir, yüksek hassasiyetli spektral indeks ölçümleri geliştirebilir ve derin öğrenme algoritmaları çalıştırabilirsiniz.

Tüm AGX710 verileri, QuickTile ekin sağlık haritaları oluşturmanıza, verilerinizi dikişe geçirmenize, analitik çalıştırmanıza ve şekil dosyalarını (.SHP) saha ekipmanına göndermenize olanak tanıyan Sentera’nın FieldAgent yazılımıyla uyumludur – internet bağlantısı gerekmez!

Sentera High-Precision NDVI yada NDRE (Red Edge) Tekli Sensör

Zarif bir şekilde tasarlanmış, yüksek hassasiyetli Tek sensörler, NIR, NDVI ve NDRE (kırmızı kenar) veri toplama yoluyla mahsul sağlığını izlemek için özel olarak tasarlanmıştır.

Yüksek Hassasiyetli NDVI Tek ve Yüksek Hassasiyetli NDRE Tek, spektral bant ayrılmasını geliştirmek ve daha doğru vejetasyon indeksi ölçümleri üretmek için patent bekleyen teknolojiden yararlanır. Yüksek Hassasiyetli Tek sensör iki modelde mevcuttur: normalize edilmiş fark bitki örtüsü endeksi (NDVI) ve normalize edilmiş fark kırmızı kenarı (NDRE).

Tekli küresel kepenk, küçük boyutu ve hafifliği nedeniyle Single eşsizdir. En yüksek kaliteli NDVI veya NDRE verilerini toplamak isteyenler için dünyanın en iyi aracı. Yüksek Hassasiyetli Tek sensörler, herhangi bir dronun üzerine entegre olarak, tarım uzmanlarının, danışmanların ve üreticilerin büyüme sorunlarını daha erken ve daha hassas bir şekilde belirlemelerine yardımcı olur.

Sensörler, DJI Phantom 4 Pro V2.0 ve Mavic ekipmanına önceden monte edilmiş olarak veya müşterinin sahip olduğu uçağı için bayi kurulumunda kullanılabilir.

Quad Multispectral Sensor

Sentera Quad Sensor, hassas tarım drone kameralarının en sonuncusu. Tamamen özelleştirilebilir dört gözetim görüntüleme özelliğine sahip yenilikçi sensör, tek bir uçuşta standart Normalleştirilmiş Fark Bitki Örtüsü İndeksi (NDVI), Yeşil NDVI, Normalleştirilmiş Fark Kırmızı Kenarı (NDRE) ve yüksek çözünürlüklü renkli görüntü yakalama özelliği sunar. Quad sensörü, mahsullerdeki klorofilin önemli göstergelerini ölçebilir.

Bu sensörün sağladığı zeka, üniversiteler, araştırmacılar, büyük üreticiler ve danışmanlar için benzersiz uygulamalar için özel olarak tasarlanmış yüksek hassasiyetli, düşük distorsiyonlu vejetatif sağlık verileri sağlama konusunda idealdir.

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza