SKYDIO 2

Tam Otonom Uçuş

Gezegendeki en gelişmiş uçan AI.
Daha büyük beyin 256 işlem çekirdeği ile daha hızlı düşünür. Skydio 2'nin kalbindeki NVIDIA Jetson TX2, mevcut en hızlı, en verimli dahili AI hesaplama cihazı. Saniyede 1.3 trilyon işlem yapabilen 256 GPU çekirdeği ile Skydio 2 uçan süper bilgisayar.

TAM OTONOM UÇUŞ

Çarpıcı 4K60 HDR video ve 12MP HDR fotoğraflar.
Skydio 2, Sony’nin IMX577 sensörü ve HDR ile 602 / sn’ye kadar 4K video çekebilen Qualcomm RedDragon ™ QCS605 çevresinde titizlikle mükemmelleştirilmiş, yepyeni, sınıfının en iyisi bir kameraya sahiptir.
Natürmort tercih? Skydio 2 ayrıca, tek, aralık ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli çekim seçenekleri için 12MP HDR fotoğraflar çekmek için özel bir fotoğraf moduna sahiptir.

Skydio Beacon ™
Skydio 2 iletişim aralığını 1,5 km’ye kadar uzatın. Kesilmez GPS izleme, Skydio 2’nin sizi göremese bile sizinle kalacağı anlamına gelir. Kolay sürükle ve bırak kontrolleri, Skydio 2’yi gökyüzünün herhangi bir yerinde yeniden konumlandırmanıza izin verir. Dronie, Hover, Angle Track ve daha fazlası gibi ek becerilere kolay erişim.

Uzaktan Kumanda ile korkusuzca uçun.
Skydio 2 için yüksek hassasiyette, düşük gecikmeli kontrolde son nokta. Her yöne tam olarak engellemeden endişesiz, yüksek hızlı manuel uçuş deneyimi yaşayın. Uçuş mesafenizi 3,5 km’ye kadar uzatarak uzak manzara yakalayın. Denetleyici tarafından yönlendirilen sinematik becerilerle çekim yapın.

Daha fazla kamera. Daha az kokpit.
Tamamen yeni Skydio 2 uygulaması, şimdiye kadarki en kolay ve sezgisel uçuş deneyimini sunuyor. Zengin ve büyüyen bir sinema becerileri kütüphanesine erişin. Orbit’ten Dronie’ye ve Cable Cam’a kadar, kişisel AI film ekibinizin yöneticisi sizsiniz. Uzun menzilli görevler ve uçuş kontrolü için entegre sokak ve uydu haritaları. Anında paylaşım için fotoğrafları hemen indirin ve video klipleri doğrudan telefonunuza kaydedin.

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza