TELLO EDU

ROBOTİK EĞİTİMDE YEPYENİ BİR ARAÇ

TELLO EDU eğitimde kullanılmak üzere tasarlanmış, programlanabilir, etkileyici ve eğlenceli bir araç.

Birden Fazla Dronu Aynı Anda Uçurun
Birden fazla Tello EDU’yu tek bir cihaz üzerinden aynı anda programlayabilirsiniz. Tello EDU’lar sürüsünü kontrol etmek, Görev Pedleri üzerinden uçmalarını sağlamak ve kod çevirme ve diğer akrobatik hareketler yapmak için kod kullanın. Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlarken programlama becerilerinizi geliştirin!
Gelişmiş Programlama
Görev Pedleri, artan programlama hassasiyeti için harika bir varlıktır. Sadece rehberlik noktaları olarak değil, tetikleme mekanizmaları olarak da hizmet ederler. Seçeneklerinizi genişletmek ve Tello EDU’nun sınırlarını zorlamak için her Görev Pedi’ndeki özel bilgilerle programlayın. Uçağınızın her Missions Pad’in benzersiz kimliğini tanımasını ve hava akrobasi göstermesini sağlayacak bir kod yazabilirsiniz. Bir dizi Tello EDU’sunu kontrol edin ve hayal gücünüzü hayata geçirin.
Daha Fazlası AI ile
Tello EDU ile video akışı verilerine erişin, görüntü işleme ve AI geliştirme için daha fazla olasılık yaratın. Yeni SDK 2.0, nesne tanıma *, izleme, programlama yoluyla 3B yeniden yapılandırma, bilgisayarlı görü ve derin öğrenme teknolojileri gibi daha fazla AI işlevi gerçekleştirerek Tello EDU’yu daha da geliştirmenize olanak tanır.
Basitleştirilmiş Programlama
Tello EDU blok programlamayı destekler. Tello EDU’yu programlamak ve belirli hareketleri etkinleştirmek için sadece kodlama bloklarını ekranda sürükleyin. Ek olarak, Tello Space Travel dersi size eğlenceli bir hikayeyi takip ederken iPad’inizi kodlamak için Swift programlama dilini nasıl kullanacağınızı öğretir. Bu uzay macerası, Swift Playgrounds uygulamasıyla kullanılabilir. Evreni keşfetmek için Tello EDU ile takım olun!

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza