Termal Görüntüleme

Termal Görüntüleme Sistemleri

FLIR Vue ile birlikte havadan görüntüleme sistemlerine Termal çözümlerde eklenebilmesi artık mümkün. İhtiyacınız olamayan özelliklerden arındırılarak, hafif ve ufak hale getirilen yeni yüksek teknoloji termal görüntüleme kameraları tamda ihtiyaç duyulacak fonksiyonlara hizmet vermekte. Bu sayede fiyat performans oranları yükseldiğinden daha ulaşılabilir ve kullanıma uygun olmaktalar. Bir çok inceleme ve araştırma, güvenlik sistemi ihtiyacında artık havadan görüntüleme sistemlerinide eklemek mümkün.

Sentinel-RembeltechA1Termall-Rembeltech

flir-first-response-rembel

Inspire-Flir-combo

phantom3-Flir-combo


Daha fazla bilgi ve Siparişleriniz için:   0216 210 0 216  / info@rembeltech.com


FLIR VUETM PRO

Kolay, ulaşılabilir, Havadan görüntüleme sistemleri için Termal Çözüm

FLIR Vue™ PRO ile küçük ebatlı iha sistemler için ihtiyacınız olan termal çözüme kavuşacaksınız.

FLIR Vue™ PRO ile asla kullanmayacağınız fonksiyonlara fazladan ödeme yapmaktan kurtulacak, İHA sistemleri için özelleştirilmiş, profesyoneller için tasarlanmış, operasyonlarınıza termal ölçüm ve data kaydı imkanlarınıda dahil edeceksiniz.

Endüstri lideri termal çözüm olan FLIR Vue Pro ile termal tam kayıt alabilir, 14-bit still fotoğraf kaydedebilirsiniz. FLIR Vue Pro popüler ve kullanışlı güç girişi ve video çıkışı bağlantı yöntemi ile (10-pin mini-USB) entegrasyonu son derece kolay hale getirir. Bu sayede rahatlıkla analog video çıkışı alarak aşağıya aktarabilirsiniz.

FLIR Vue Pro doğrudan PWM bağlantısı ile uçuş sırasında iki kamera özelliği kontrolü sağlar. Gelecekte sağlanacak tam MAVlink uyumluluğu ile haritalama için hazır hale gelecektir. Fotoğraf dikişleme ile zirai, sörveyleme ve haritalama çalışmalarında rahatlıkla kullanılabilir. Pix4Dmapper ile halihazırda kullanılmaktadır.

Kullanışlı mobil uygulama ile uçuş öncesi kamera ayarlarınızı rahatlıkla ve kolayca tamamlayabilirsiniz. Uygulama sayesinde İHA sisteminizi sökmenize gerek kalmadan ayarlarınızı tamamlayabilirsiniz.

FLIR Vue Pro size sadece termal görüntü sağlamakla kalmaz, termal data ile daha doğru kararlara yönlendirir.

 

Uygulama Alanları

Dünyaca ünlü kameralar ile aynı termal görüntüleme çekirdeğine sahip yapısıyla FLIR Vue PRO sizlere aynı performansı düşük fiyata sunarak geniş uygulama alanı kullanımı imkanı tanıyacaktır, bu uygulamalardan bazıları:

  • Arama Kurtarma
  • Yangınla Savaş
  • Mimari
  • Çatı Denetlemesi
  • Gerilim Hatları Denetlemesi
  • Yeraltı istasyonları Denetlemesi
  • Baz istasyonu Denetlemesi
  • Güvenlik amaçlı kullanımlar

Ve aklınıza gelebilecek bir çok alan

 

Kolay Kurulum

GoPro-uyumlu 10-pin mini-USB kablo ile kolaylıkla bağlanarak kameranızdan görüntü akışı alabilirsiniz.5VDC güç ve analog video çıkışı ile verici yada OSD’ye giriş yapabilirsiniz. İşte bu kadar, uçuşa hazır.

Kolay Bağlantı

FLIR Vue’nün düşük ağırlığı sayesinde birçok farklı bağlantı imkanına sahip olacaksınız. Gimbal yada doğrudan bağlantı kullanabilir, gopro bağlantı aparatlarıyla kullanabilirsiniz.

Kolay kullanım

Oldukça kolaydır. Bütün ayarlar hazır geldiğinden sadece güç vermeniz ve uçuşa başlamanız yeterlidir. Eğer ayarlara ulaşmak isterseniz “Flir Camera Controller GUI” aradığınız yazılım olacaktır. Yazılımı indirip bilgisayarınıza kurabilir ve USB bağlantı ile kameranızı bağlayabilirsiniz.


Daha fazla bilgi ve Siparişleriniz için:  

0216 210 0 216  / info@rembeltech.com


Yorumlar
Mağaza