Kurumsal Zirai Drone Platformları

YENİLİKÇİ YATIRIM.
YÜKSEK VERİM.

Havadan Tarım Yönetim Platformları, Günümüz Ziraii liderlerinin vazgeçilmez araçlarından biri.

DJI Agras T16 Ziraii Drone

Oyuncakhobi DJI

DJI Agras T16
Optimize edilmiş güç. Rakipsiz Performans.

DJI Agras T16 Ziraii Drone
Agras T16, modüler tasarıma sahip gelişmiş bir yapıya sahiptir ve bir DJI zirai dronunda şimdiye kadarki en yüksek taşıma yükünü ve en geniş püskürtme genişliğini destekler. Güçlü donanım, bir AI motoru ve 3D işlem planlaması ile T16, operasyon verimliliğini tamamen yeni bir seviyeye getiriyor.
16L Sprey Tankı
IP67 Rating Su Geçirmez Sertifikası
RTK Santimetre Seviyesi Konumlandırma
DBF Görüntüleme Radarı
Geniş Açılı FPV Kamera
AI Motoru


Devrimsel Yapı. Güvenilir çalışma.
T16'nın tamamen yeni modüler tasarımı, montajı basitleştirir ve günlük bakımı hızlandırır. Bir IP67 derecesi, dronun ana bileşenleri için güvenilir koruma sağlar. Hafif fakat dayanıklı bir gövde karbon fiber kompozitlerden yapılmıştır ve orijinal boyutunun% 25'ine hızlı bir şekilde katlanabilir, bu da taşımayı kolaylaştırır. Hem batarya hem de püskürtme tankı kolayca değiştirilebilir, bu da güç ve sıvı tedarikinin verimliliğini önemli ölçüde arttırır.
DJI Agras T16 Ziraii Drone


Daha yüksek taşıma kapasitesi Geliştirilmiş Verimlilik.
Üstün uçuş performansıyla desteklenen T16 püskürtme tankı 16 L'ye kadar taşıyabilir ve püskürtme genişliği 6,5 m'ye çıkarıldı. Püskürtme sisteminde 4 iletim pompası ve maksimum 4,8 L / dk püskürtme hızına sahip 8 fıskiye bulunur. T16, saatte 24,7 dönüm (10 hektar) [1] püskürtebilir. Püskürtme sistemi ayrıca tamamen yeni bir elektromanyetik debimetreye sahiptir ve geleneksel debimetrelerden daha yüksek hassasiyet ve stabilite sağlar.
DJI Agras T16 Ziraii Drone


Güçlü Sistem Artırılmış Güvenlik.
T16'daki tamamen yeni modüler hava elektroniği sistemi çift IMU ve barometreye sahip ve uçuş güvenliğini sağlamak için bir tahrik sinyali fazlalık tasarımı benimsiyor. GNSS + RTK çift yedekleme sistemi santimetre düzeyinde konumlandırmayı destekler. Ayrıca, manyetik parazite karşı güçlü direnç sağlayan çift anten teknolojisini de destekler.
DJI Agras T16 Ziraii Drone
Yükseltilmiş Radar. Kolay Kullanım
T16’nın yükseltilmiş radar sistemi, çalışma ortamını gündüz veya gece, ışık veya tozdan etkilenmeden algılayabilir. İleri ve geri engellerden kaçınma ve 100 ° 'lik yatay FOV (görüş alanı) ile önceki DJI zirai dronlarının iki katı olan uçuş güvenliğini büyük ölçüde artırdı. Ayrıca, bir eğimin açısını tespit edebilir ve dağlık arazilerde bile otomatik olarak ayarlayabilir. Bu yenilikçi radar sistemi çevreyi etkili bir şekilde algılayan ve engelleri aşmaya yardımcı olan 3B nokta bulutu görüntülemeyi destekleyen Dijital Işın Oluşturma (DBF) teknolojisine sahiptir.
DJI Agras T16 Ziraii Drone

Uzaktan kumanda. Vizyon ile Güvenlik.
T16, kontrol mesafesini 3 km'ye kadar uzatan OcuSync 2.0 HD iletim teknolojisini destekliyor.[2]Ayrıca geniş açılı FPV kamera ve uçuş güvenliğini sağlamak için gündüz ve gece uçak operasyonlarını izleyebilen spotlara sahiptir.
DJI Agras T16 Ziraii Drone


Dağlar
Olağanüstü tahrik sistemi ve eğim açısı algılama teknolojisi, dağlık arazide çalışmayı kolaylaştırır.
DJI Agras T16 Ziraii Drone


Meyve bahçeleri
Operasyon alanının 3B modelini oluşturmak ve AI teknolojisine sahip meyve ağaçlarını tanımlamak için T16'yı DJI Terra ile kullanın. Ardından, ağaç dağılımına ve yüksekliğine göre 3B işlem planları oluşturun.
DJI Agras T16 Ziraii Drone


Düz zemin
Operasyonel ihtiyaçların çoğunu karşılamak için Manuel Çalışma Modu, A-B Rota Çalışma Modu ve Rota Çalışma Modu mevcuttur.
DJI Agras T16 Ziraii Drone


Kapsamlı Çözüm Akıllı İşlem
DJI Agriculture, mahsul korumasının iş akışını daha verimli ve akıllı hale getirme konusunda kararlıdır. Uçağı ve etkili araçlarıyla, DJI’nin tarım çözümü, işlemleri büyük ölçüde basitleştirir, verimliliği artırır ve endüstriyel yükseltmeleri artırır.
DJI Agras T16 Ziraii Drone
1. Pantom 4 RTK
Santimetre Düzeyinde Konumlandırma
Yüksek Hassasiyetli Veri Toplama
25 Dakika İçinde 247 Dönüm Görüntü Toplama [3]

2. DJI Terra
Gerçek Zamanlı Haritalama
2D / 3D Modelleme
AI Operasyon Planlaması

3. DJI Tarım Yönetim Platformu
Operasyon Veri Yönetimi
Personel Düzenlemesi

4. Agras T16
Yüksek Verimli Çalışma
1 Saat İçinde 24.7 Dönüm


DJI Agras T16 Ziraii Drone
2600W 4 Kanallı Akıllı Akü Şarj Cihazı
Aynı anda dört adede kadar pil şarj edilebilir. Tek kanallı hızlı şarj modunu kullanırken, tam şarj sadece 20 dakika sürer; önceki nesilden itibaren% 50 artış. Şarj cihazında, şarj güvenliğini sağlamak için voltaj ve sıcaklık gibi kritik verileri gerçek zamanlı olarak izleyen dahili bir pil sağlığı yönetim sistemi vardır.

T16 Akıllı Uçuş Pili
T16 Akıllı Uçuş Pili, 17.500 mAh kapasiteye ve güç tüketimini azaltan 14S yüksek voltaj sistemine sahiptir. IP54 dereceli tamamen metal bir mahfaza ile tasarlanmıştır ve ısı yayma verimliliği önceki nesle göre% 140 oranında artmıştır. Hücre dengeleme teknolojisi ile desteklenen pil, önceki nesillere göre% 100 daha yüksek, 400'e kadar artan bir şarj döngüsüne sahiptir ve işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltır.


[1] Veriler T16 üzerinde test edildi ve çalışma ortamına ve parametre ayarlarına bağlı olarak değişir.
[2] 3 km (CE / SRRC) veya 5 km (FCC) iletim mesafesi ve 2,5 m uçuş yüksekliği ile test edildi. Lütfen yerel yasalara ve düzenlemelere uyun ve ürünü görünürde tutun.
[3] Fantom 4 RTK üzerinde 150 m'de test.
[4] Test verileri ve gerçek şarj döngüleri kullanıcı alışkanlıklarına ve günlük bakıma göre değişir.
DJI Agras T16 Spreyleme Dronu

DJI Orjinal ürün güvencesiyle


Çiftçiler nesiller boyu mahsüllerin verimsizlik veya hastalık belirtileri için tarlalarını yürüyerek el ile kontrol ettiler. Bu geleneksel emekle gerçekleştirilen yöntem yoğun zaman alır ve ürün kanopileri kalınlaştığında zor olabilir. Zirai Drone kullanımıyla bu işlemler oldukça kolaylaşacaktır.

DJI Phantom serisi ile çiftçiler, bitkilerini geniş alanlarda değerlendirebiliyorlar ve aynı anda bitkileri ve zamanı daha iyi yönetmelerine yardımcı olan bitki haritaları oluşturabiliyorlar. Phantom serisi Dronelar son derece kolay taşınabilir ve endüstri lideri uçuş zamanlarına sahiptirler. Kutudan çıktığı gibi kullanıma hazır olan Phantom serisi analiz için gerekli olan net ve detaylı görüntüleri 12 megapiksel kameralarla donatılmış ve 4K videoya kadar kaydedebilirler.

Havadan termal görüntüleme da mahsul yönetimi için önemli bir araç haline gelmiştir. Fidanlıklar ve seraları izlemek ve hatta bitki hastalıklarını tespit etmek için invaziv olmayan (Hastalık yayılımına sebep olmadan) bir yoldur. FLIR işbirliği ile geliştirilen DJI Zenmuse XT termal görüntüleme kamerasıyla donatılmış bir Zirai Drone DJI Inspire’ı kullanarak, bu önemli verilerin tümü kolaylıkla yakalanabilir.


TARIMDA DRONE KULLANIMI AVANTAJLARI
Dronlar şu anda haritalama, sulama, mahsul teftişi, püskürtme ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır. İHA kullanan ekipler, işlerini geleneksel ekipmanlarla olduğundan çok daha kısa sürede ve önemli tasarruflarla yapıyorlar. Tarım için dron kullanmanın yararları şunlardır:

  • Bitki Haritası Çıkartın
  • Harcamaları Düşürün
  • Vakit Kazanın
  • Hastalıkları Önleyin
  • Gözünüzden Kaçmasın


DEVRİMSEL YAPI
Güvenilir çalışma & Tam otomatik Kullanım
T16’nın tamamen yeni modüler tasarımı, montajı basitleştirir ve günlük bakımı hızlandırır. Bir IP67 derecesi, dronun ana bileşenleri için güvenilir koruma sağlar. Hafif fakat dayanıklı bir gövde karbon fiber kompozitlerden yapılmıştır ve orijinal boyutunun% 25’ine hızlı bir şekilde katlanabilir, bu da taşımayı kolaylaştırır. Bütüncül Bir çözümle saha çözümünüz tam bir otomasyon performansına dönüşecektir.

MG Akıllı Operasyon Planlama Sistemi ve DJI Tarım Yönetim Platformu veri toplamayı ve en iyi uygulamaları uygulamayı basitleştirir. Kontrolöre bir tarla çizildiğinde ve parametreler girildiğinde, Agras her saatte 7-10 dönüme 10 litre kimyasal uygulayabilir – bu da günde yaklaşık 70 ila 85 dönümdür. Uçaklar, düzensiz arazilerde uçuşu otomatik olarak ayarlar, hatta püskürtme hızlarını uçak hızına göre ayarlar. GPS ve / veya radar, üst üste binmeyi önleyerek tam konumlandırma sağlar. İki pompa, dört memeye doğru şekilde püskürtme yapar. Agras, pil şarjı başına 10 dakika boyunca uçuyor. Birlikte verilen pil şarj göbekleri, Agras’ın uçmasını sağlamak için birden fazla pili aynı anda doldurur.

Tatlı su en değerli kaynaklarımızdan biridir, dünya çapındaki çiftlikler sürekli olarak su kullanımını optimize etmek amacıyla çalışmalar yapmaktadır. Verimliliği çok fazla ve çok az etkileyen, yöntemlerin ayrıştırılması ayrıntılı izleme ve takip anlamına gelmektedir.

Günümüzde büyük yetiştiriciler genellikle bölgenin tamamına yayılmış birçok alana sahiptir. Bu alanlar birden fazla sulama bağlantısı ihtiyacı duyarlar. Mısır gibi bitkiler belirli yüksekliklere ulaştığında, su ihtiyacınında arttığı bu dönemde ihtiyaç duyulan sulama ekipmanının verimlilik ve mevsimlik muayenelerinin yapılması oldukça zor olabilir.

DJI Zenmuse XT’nin termal kapasitesi sayesinde, sulama ve su havzaları daha verimli bir şekilde yönetilebilir. FLIR’in endüstri lideri Tau 2 termal kamerası ile güçlendirilen Zenmuse XT, üreticilere arazilerinin durumunu ayrıntılı bir şekilde aktarır ve onlara daha iyi karar vermeleri için gerekli temel bilgiler verir.

Zirai Drone Kullanımı ile önemli ölçüde vakit kazanacak ve gerikli verimlilik seviyesine hızla ulaşacaksınız.

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza