Inspire Serisi

GÜÇLÜ UÇUŞ PERFORMANSI.
YÜKSEK GÜVENİLİRLİK.

Entegre Kamera ve 3 Eksenli Gimbal ile DJI Inspire 1 Quadcopter ile 4K video çekin ve havadan 12 megapiksel fotoğraflar çekin.

GÜÇLÜ MOTORLAR

DJI Inspire serisindeki Quadcopters yıllardır film yıldızı olmuş, film, reklam, endüstriyel video, web sitesi ve TV çekimi yapmanıza yardımcı olmuştur. Ama onlar bir kamera kaldırmaktan daha fazlasını yaparlar. Yaratıcılık ve iş başında performanslarını çok yönlülük ve yetkinlikle yeni zirvelere taşıyorlar. Inspire 1 ve Inspire 2, birçok aşamada rol oynar: Düzgün şekilde donatıldıklarında, erişilmesi zor varlıkların endüstriyel denetimlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirirler; binalarda ısı kaybını algılamak ve kaydetmek; Geceleri bile polis gözetimi yapar; arama-kurtarma operasyonlarında afet mağdurlarını bulmak; Akıllı çiftlik yönetiminde analiz için tarımsal veri toplamak.

INSPIRE 2

Güçlü, Hızlı, Çevik.

  • Profesyonel Görsel Kalitesi
  • Güçlü Görsel kayıt
  • Çarpma önleme
  • Akıllı Uçuş Kontrolleri
  • Akıllı Eve Geri Dönüş
  • Güçlü Uçuş Performansı
SATIN AL

KAMERA SEÇİMLERİ
Seçtiğiniz kamera, videoyu dengeleyen 3 eksenli bir yalpa ile Inspire 1 veya Inspire 2’ye monte edilir. 4K video ve 12MP fotoğraflarda sarsıntısız, ayrıntılı görüntüler çekin. Sabit odak uzunlukları, değiştirilebilir objektifler, telefotolar veya zoom objektifleri olan kameraları seçin. Ve tabii ki, duvarlarda veya çatılarda gizlenen yangını bulmak, gömülü afet mağdurlarını bulmak, gece davetsiz misafirleri tespit etmek, termal zarf ısı kayıplarını ölçmek veya tarımsal veri toplamak için itfaiyecileri korumak için termal kameralar var.

HAYALLERİNİZİN ÖTESİNDEKİ GÜÇ

Inspire 1 ilham vericiydi. Dünyadaki ilk entegre HD görüntü aktarımlı, 360 derece dönüşe sahip gimbali ve 4K kayıt imkanı sunan kameralı prodüksiyon dronu, yenilikçi ve öncü APP kontrolü imkanıyla. X5 ve X5R kameraların katılımıyla pozisyonunu daha da sabitleyerek Inspire film yapımcıları için önemli bir araç olarak bütün dünyada kabul gördü.
Inspire 2 bütünüyle Inspire 1 de etkileyici olan ne varsa sahiplenerek geliştirir. Yeni imaj işleme sistemi 5.2K ya ulaşan ebatlarda CinemaDNG RAW,Apple ProRes ve bilinen diğer formatlarda kayıt yapabilir. 0 km’den 80km’ye sadece 4 saniyede ulaşabilir. Maksimum 108 km hıza ulaşabilir. Bu ebatta hava araçları arasında görülmemiş hareket yetisine sahip Inspire 2 9ms hızla alçalabilir. Çift batarya sistemi 27 dakikalara ulaşan uçuş süresi sağlar ve kendini ısıtabilen bataryalar düşük ısı ortamlardada rahatlıkla uçuş imkanı sunar.
Uçuş Otonomisi (FlightAutonomy) özellikle Inspire 2 için yenilenerek ve geliştirilerek, 2 yönlü obje tanıma ve çarpma önleme sistemi ile bütünleşmiştir.
Akıllı uçuş modları birçok farklı senaryo için gelişmiş otonom destek ve iyileştirme sunar. SpotlightPro ve ActiveTrack teknolojileri gibi görsel takip sistemleri ile daha önce tek başınıza yapma imkanı olmayacak kompleks çekimleri gerçekleştirebilirsiniz. Geliştirilmiş video aktarımı aynı anda iki farklı kameradan görüntü aktararak size birden fazla kullanıcı ile daha yüksek başarım elde etmenizi sağlar.

Bir Uzmana Danışın!

Mağaza