TORNADO CGO4

Havadan ve Yerden Görüntüleme çözümü Profesyoneller için Tasarlanmıştır

Tornado CGO4 profesyonel ihtiyaçlar düşünülerek geliştirilmiştir, gelişmiş kumanda ve kamera, yerde ve havada kullanabileceğiniz hassas gelişmiş sarsıntı önleyici gimbal sistemlerle birlikte gelir.Gelişimiş CGO4 kamera 4K video ve 16 megapiksel görüntülemenin yanısıra sizlere 3x optik zoom imkanıda tanıyacaktır.

cgo4

Bütünleşik Zoom Lensli Panasonic® GH4 Kamera

Yuneec ve Panasonic® yakın işbirliği ile Panasonic’in yüksek kamera teknolojisi ve Yuneec’in ödüllü mühendislik kalitesi ile CGO4 kamera geliştirilmiştir. CGO4 kamera 3x optik yakınlaştırma, 16 megapiksel fotoğraf ve 4K çözünürlükte video ile donatılmıştır. Zoom Lens kumandanızdan K6 kontrolü yada yazılım üzerinden kontrol edilebilir.
remote

Uzaktan Tam Kamera Kontrolü

Tambir hepsi birarada deneyimi için ST24 arayüzünü kullanarak hem CGO4 kameranızı hemde gimbalinizi uzaktan tam kontrolünü sağlayabilirsiniz. ST24 kumandanız üzerindeki bir tıklama ile kameranızın odağını nereye istiyorsanız o naktaya alabilirsiniz. Kamera ayarlarınız, ISO, zoom, perde hızı vb. rahatlıkla ekran üzerindeki ikonlar yardımı ile değiştirilebilir.

Modüler Sistem

CGO4 gimbal kamera kendi başına ayrı bir sistemdir. Modüler tasarımı sayesinde ProAction el gimbali sistemine yada Tornado H920 multikoptere rahatlıkla bağlanabilir. Tornado H920 profesyonel havadan görüntüleme ve fotoğraflama platformu, ProAction El Gimbali ise yüzey çekimleri için tasarlanmış, yumuşak ve akıcı çekimlere imkan tanıyan, havada aldığınız sarsıntısız görüntüyü yerdede alabilmeniz için tasarlanmış taşıyıcı sistemdir.
Yuneec-Tornado-CGO4
Yorumlar
Mağaza