agras-main

AGRAS MG-1

DJI Agras MG-1 özellikle değişken oranlarda sıvı pestisit, gübre, herbisit uygulamaları için tasarlanmış oktokopterdir (Sekiz Kanatlı). Zirai sektöre yepyeni bir seviyede verimlilik ve kontroledilebilirlik getirmektedir.


İletişime Geçin:  0216 210 0 216  / info@rembeltech.com


Maksimum Verimlilik

Güçlü uçuş sistemi sayesinde MG-1 yaklaşık 10kg sıvı taşıyabilir. Böcek ilacı, sıvı gübre ve ayrık önleyici rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Güç ve hızın birleşimiyle AGRAS 4000-6000m² alanı yaklaşık 10 dakika içinde ve elle yapılan spreyleme çalışmalarına oranla 40-60 kat daha hızlı ve etkili tamamlayabilecektir. Akıllı spreyleme sistemi uçuş hızı ile sprey miktarını otomatik olarak ayarlayacaktır, bu sayede hıza bağlı kalmadan eşit spreyleme sağlayacaktır. Çalışmaları eşit sprey dağılımı ile hem kirlenmeden koruyacak hemde ekonami sağlayacaktır.

40-60 kat; manuel spreyleme operasyonlarına oranla daha verimli

DJI-Agras-02

Güvenilirlik ve Uzun Süre Kullanım

Bitki koruma projelerinde, flora hastalık takibinde kullanılan ekipmanların doza ve aşınmaya maruz kalması normaldir, yüksek bakım maaliyetine ve kısa ömüre sahip olurlar. Bozunmayı karşılamak için AGRAS MG-1 verimli kapalı gövde yapısı ve sentrifüjal soğutma soğutma sistemiyle tasarlanmıştır. Uçuş sırasında çevreleyen hava ön hazneden girerek üçlü filtre sisteminden geçecek toz ve parçacıklar engellenecektir. Hava hava aracının kollarından geçerek motorlara çıkış yapmadan önce bütün sistemin ve motorun ısısını çekerek dışarıya atacaktır. Soğutma ve filtrele yöntemi motor kullanım ömürlerini üç katına kadar arttıracaktır.

agras-main-2

Hedefli Spreyleme

Agras Mg-1

Dağılımı ayarlayabilmek için her sıvının özelliklerine uygun şekildeSprey Başlıkları ayarlanabilir. Bu sayede hem enerjiden hemde spreylenen sıvıdan tasarruf sağlanacaktır. Beraberinde gelen seramik başlıklar aşınmaya dayanıklıdır ve binlerce saatlik operasyonda verimli olacak şekilde kullanılabilir. Toplam 4 başlık, her biri motor altında konumlanmıştır. Pervaneler tarafından oluşturulan düşey hava akımı spreylemeyi hızlandırarak ulaşım alanını arttıracaktır.

  • Değiştirilebilir Başlık
  • Atomize Spreyleme
  • Tam Spreyleme

Kullanım Kolaylığı

Agras Mg-1

Gelişmiş uçuş kontrol sistemi pilotun komutlarına anında ve doğru cevap verir. Üç farklı uçuş modu ile ihtiyaçlarınıza uygun uçuş tercihi yapabilirsiniz: akıllı mod, yardımlı mod, manuel mod.

Akıllı mod (Smart mode): Birkaç butona basarak uçuşunuzu kolaylıkla planlayabilirsiniz. Bu işlemi yaparken haritacılık bilgisine yada karmaşık yazılımlar öğrenmeye ihtiyaç duymayacaksınız. Agras Mg-1 sadece verimli değil, kullanımı en kolay zirai spreyleme çözümüdür.
Yardımlı mod (Assisted mode): Hava aracı akıllı modda olduğu gibi bir tuşla dönüşleri tamamlayacaktır. Akıllı moddan farkı otomatik olarak değil sizden komut beklemesidir.
Manuel mod:Hava aracının bütün kontrolü pilotta olacaktır.

Zirai Verimlilik

Akıllı Hafıza

Agras Mg-1

Agras MG-1 otomatik olarak durumunu kaydedecek ve hatırlayacaktır, alan üzerindeki uçuşunun bütün koordinatları geçtikçe kaydeder. Eğer bir sebeple operasyon yarıda kesilirse, örneğin spreylenen sıvı bittiğinde, kaldığı yerden bir tuşla devam edebilecektir.

Katlanabilir Tasarım

Agras Mg-1

Agras MG-1 tasarımını Y-şekilli katlanabilir tasarımdan alır. Bu tasarım fazladan alet ihtiyacı duymadan kurulum ve toplanma imkanı sunar. Motorlar içeriye toplanarak taşınmasını kolaylaştıracaktır. Yüksek dayanımlı karbon alaşım, hafif ve dayanıklı gövde zorlu şartlara rahatlıkla dayanacaktır.

Agras Mg-1

Yüzey Takibi

Agras Mg-1

Opsiyonel mikrodalga radar sistemini, Agras MG-1 akıllı uçuş kontrol sistemi ile birlikte kullanıldığında, hava aracı zemini gerçek zamanlı tarayarak, yüksekliğini santimetre hassasiyetinde koruyacaktır. Spreyleme yoğunluğu arazi alçalıp yükselsede seviyesini koruyacak, ideal miktarda sıvı uygulaması sağlanacaktır.

agras-main-3

DJI-Agras-05

Kullanıma Özel Kumanda

Özelleşmiş uzaktan kumanda en yeni Lightbridge 2 aktarım teknolojisi sistemi ile donanımlıdır. Kontrol sırasında gecikme minimum olacaktır. Aynı hava aracı gibi uzaktan kumandada toz ve suya karşı korumalı tasarlanmıştır. Düşük enerji ihtiyacı duyan özel bilgilendirme paneli gerçek zamanlı olacak şekilde veri aktarımı sağlar ve uzun süreler boyunca tek bir şarjla kullanılabilir. Yüksek tepki seviyesine sahip kontrol çubukları ve işlev tuşları sayesinde zirai spreyleme çok kolay ve verimlidir.

Yorumlar
Mağaza