7/24
Hava Sahası
Gözlemleme

 

dronetracker-multitracker-multisensor-system

Profesyonel Drone Tespit Çözümüne Ulaşın

DroneTracker ile suç unsuru droneları veri füzyonu ve akıllı yazılım sayesinde birden fazla sensör ile güvenle tespit edebilir ve tanımlayabilirsiniz.

Dronetracker-inceleCeza Evleri Güvenliği

dedrone-prisons

Keyif verici madde ve Silah Kaçakçılığının Engellenmesi

Gardiyanların kabusu, tutuklunun birdenbire silah sahibi olmasıdır, doğrudan bahçeye yada pencereye dron yardımı ile bırakılan yabancı maddeyi, yüksek duvarlar yada güvenlik sistemleri engelleyemez.

Günümüzde, keyif verici maddeler, sigara ve cep telefonları için dron’lar kullanılmakta, bu işlev aynı zamanda sınır güvenliğini de tehdit etmekte.

Dronetracker-incele


30 Saniye Yeterli – ve kimse hiçbirşey farketmez.

Korkulan doğrulandı, uçarak standart güvenlik önlemlerini aşmanız oldukça kolay, devriyeler ve çitler herhangibir koruma sağlamamakta. Videoda benzer bir senaryoyu görebilirsiniz.


Taşıyıcı Sistemler

drone-alarm-offGünümüzde Drone’lar dışında hiçbir üretim alanı bu denli hızlı teknolojik gelişime sahip değil. Dron’lar 5kg ağırlığı kilometrelerce taşıyabilmekte ve fiyatlarıda günden güne ucuzlamakta.

Dört, altı ve hatta sekiz kanatlı, GPS yöntemi ile otomatik uçuşlar yaparak, kullanıcı güvenli bir mesafeden havaaracını kontrol edebilmekte.

Gelişen teknoloji ile bu ve benzer sistemlerin hızla daha ulaşılabilir olacağını tahmin etmekteyiz. DroneTracker işte tamda bu güvenlik açığınızı kapatmak için tasarlanmıştır.

 


Endüstriyel Casusluğun ve Terorist Saldırıların Engellenmesi

dedrone-industry

Dron ile gizli inşaat alanları, belgeler, kurul toplantıları ve benzeri alanlarda yüksek çözünürlüklü görünütlerin elde edilme riski oldukça bilindik bir gerçek.

Askeri olmayan Dron’lar kolaylıkla doğru ekipmanla bir araya gelerek veri casusluğu, sabotaj ve hatta terorist saldırılar için kullanılabilir olmakta. Radyo ve iletişim sinyallerini takip edebilir, engelleyebilir, hassas veri yada iletişimin izlenmesine imkan verebilir. Bu sayede güvende sandığınız veri ve bilgiler, ofis yada fabrika dışına kaçırılabilir.

Dronetracker-incele


Kamusal Devlet Yapılarını Terorist Saldırılara Karşı Koruyun

dedrone-governments

dronetracker-rembeltech

Casusluk, vandalizm, terör – Devlet Kurumlarını Dron’lardan koruyun.

Kamu yapıları, Mahkemeler, Adelet sarayları, Valilik binaları, Emniyet ve Güvenlik yapıları hatta stadyumlar, veri casusluğu belkide daha vahimi terorist eylemler için potansiyeli yüksek yapılardır. Bu tür alanlar için yüksek oranda yatırım yapılması, vakit ve efor harcanması gerekir. Yakın zamana kadar, düşman sivil dron’ları tespiti mümkün olmamaktaydı, fakat artık mümkün. Üstelik dost ve düşman sistemleri ayırabilmesi sayesinde güvenlik için kullandığınız dron’lar ile düşman dron’ları ayırt edebileceksiniz.


Mahremiyetinizi ve Mülkünüzü Koruyun

dedrone-companies

Her insan kendi mülkü içindeki güvenli alanda tam özgürlükle ve tam mahremiyetle hareket edebilmeli. Mahrem alanında kimse bir üçüncü göz tarafından izlenmek istemez. Özellikle ünlü kişiler, her zaman halkın gözü önünde olanlar, kendilerine ait kimsenin delemediği özel bir alana ihtiyaç duyarlar.

DroneTracker alarm ile uyararak düşman Dron’a karşı önlemleri başlatabilir. Anında karşı müdehale şansıyla, kendinize ayırdığınız alanı üçüncü gözlerden uzakta tutabilirsiniz.

Dronetracker-incele

Yorumlar
Mağaza